Skocz do zawartości
mazur123

Po jak najdłuższym czasie przychodzi mandat?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanko czy mandat może przyjść po 6 miesiącach lub wezwanie o stawienie sie na komisariat. Bo popełniłem wykroczenie i jak narazie nic mi nie przychodzi. Tak samo ma sąsiad na począdku roku miał siarcie z policją mieli mu dostarczyć mandat i tez mu nic nie przychodzi. I czy czekać na ten mandat i odkładac kase?

z góry dzieki za odpowiedzi:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pol roku to juz MK nie przyjdzie najwyzej moga skierowac sprawe do sadu wiec pewnie przyjdzie wezwanie o ile w ogole cos przyjdzie a szczerze watpie. Pozdro

Edytowane przez plastikbiker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dzięki za odpowiedz:D

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mandat może nie przyjść ale... Jeśli jesteś gdzieś zatrudniony komornik ściągnie pieniądze z wypłaty.. Jeśli nie pracujesz komornik może zjawić się u Ciebie osobiście ;) ostatnio była akcja u sąsiada i chcieli zabrać mu telewizor ;p Miał zaległy mandat z przed dwóch lat... Dziś jest inny system i o mandatach się nie zapomina. Myślę że wcześniej czy później ściągną od ciebie całą należność z ewentualnymi odsetkami... Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mandat może nie przyjść ale... Jeśli jesteś gdzieś zatrudniony komornik ściągnie pieniądze z wypłaty.. Jeśli nie pracujesz komornik może zjawić się u Ciebie osobiście ;) ostatnio była akcja u sąsiada i chcieli zabrać mu telewizor ;p Miał zaległy mandat z przed dwóch lat... Dziś jest inny system i o mandatach się nie zapomina. Myślę że wcześniej czy później ściągną od ciebie całą należność z ewentualnymi odsetkami... Pozdrawiam!

 

Spokojnie, spokojnie tu nie ma zaleglego MK ani nie bylo jeszcze sprawy wiec komornik nie ma za co sciagac. Sasiad mial zalegly MK wiec wpadli, wiec to zupelnie inna historia. Nie ma tez tu mowy o zadnych odsetkach bo niby dlaczego je naliczac kolega pewnie by MK zaplacil gdyby tylko go zobaczyl i dostal wiec jak narazie to spokojna glowa i nie siej mu tam niepotrzebnych nerwow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;) przepraszam źle zrozumiałem- tak to w pracy na szybko forum przeglądać :o

 

Myślałem że- kolega czeka na wezwanie do zapłacenia otrzymanego już mandatu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie powinno przyjśc wezwanie a jak narazie nic przez 6 miechów nie przychodzi. Pytam sie bo nie wiem czy kaske odkładac;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności