Skocz do zawartości
Polski

Polak nielubiany "emigrant"

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.tvn24.pl/-1,1597286,0,1,dlaczego-brytyjczycy-nienawidza-polakow,wiadomosc.html

 

Gdyby nie my Polacy to ciekaw jestem kto by za nich robił..... Tez jestem "emigrantem" We Włoszech jest bardzo duzo obcokrajowców w tym też Polaków i to Polacy są chwaleni .... :hyhy:

Ciekaw tylko jestem jakby wszyscy "emigranci" wrócili do swoich krajów kto by wykonywał te prace które robią właśnie emigranci

Ale mnie wqrwili ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się pierdołami nie przejmuję, w uk byłem 2 lata i zauważyłem że hindusów tez nienawidzą, czarnych(o tym nie mówią głośno ) , brytole nie akceptuję też Irlandyczyków i odwrotnie...

tak już jest było i będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak jest tam napisane:

 

Polacy kojarzeni są natomiast z zabieraniem (najbardziej sfrustrowanej tradycyjnie grupie - robotnikom) pracy. I faktycznie tak się dzieje. Płace dla emigrantów są bowiem znacznie niższe niż wśród Brytyjczyków, dlatego ci tracą miejsca na rzecz oszczędności.

 

i tak jak Marcin, napisał:

 

tak już jest było i będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam nie ma sie czym przejmowac powiedz zastanow sie Polski smierdzisz?

Nie to czym sie przejmujesz. Ja sie myje i uzywam perfum i mam to w D co oni sobie mysla o tych co smierdza ja jak czuje ze od kogos smierdzi to tez nie jestem zadowolony nikt nie jest, a ze jeden z drugim to rasista to co z tego, zobacz jakie koledzy z UK przysylaja mi ostatnio maile

> If I understand, things are just as they are; if I don't understand, things are just as they are.

> ZEN.

> Proud To Be White

> read all the way to the end .....................................

> "WHITE" Pride"

> This is great. I have been wondering about why Whites are racists, and no other race is......

>

> Proud to be White

>

>

> Michael Richards makes his point...............

>

> Michael Richards better known as Kramer from TVs Seinfeld does make a good point.

>

> This was his defense speech in court after making racial comments in his comedy act. He makes some very interesting points...

>

>

> Someone finally said it. How many are actually paying attention to this? There are African Americans, Mexican Americans, Asian Americans, Arab Americans, etc.

>

> And then there are just Americans. You pass me on the street and sneer in my direction. You call me 'White boy,' 'Cracker,' 'Honkey,' 'Whitey,' 'Caveman'... and that's OK.

>

>

> But when I call you, Nigger, Kike, Towel head, Sand-nigger, Camel Jockey, Beaner, Gook, or Chink .. You call me a racist.

>

> You say that whites commit a lot of violence against you... so why are the ghettos the most dangerous places to live?

>

> You have the United Negro College Fund. You have Martin Luther King Day.

>

> You have Black History Month. You have Cesar Chavez Day.

>

> You have Yom Hashoah. You have Ma'uled Al-Nabi.

>

>

> You have the NAACP. You have BET... If we had WET (White Entertainment Television), we'd be racists. If we had a White Pride Day, you would call us racists.

>

> If we had White History Month, we'd be racists.

>

> If we had any organization for only whites to 'advance' OUR lives, we'd be racists.

>

>

> We have a Hispanic Chamber of Commerce, a Black Chamber of Commerce, and then we just have the plain Chamber of Commerce.. Wonder who pays for that??

>

>

> A white woman could not be in the Miss Black American pageant, but any color can be in the Miss America pageant.

>

>

> If we had a college fund that only gave white students scholarships... You know we'd be racists.

>

> There are over 60 openly proclaimed Black Colleges in the US . Yet if there were 'White colleges', that would be a racist college.

>

>

> In the Million Man March, you believed that you were marching for your race and rights. If we marched for our race and rights, you would call us racists.

>

>

> You are proud to be black, brown, yellow and orange, and you're not afraid to announce it. But when we announce our white pride, you call us racists.

>

> You rob us, carjack us, and shoot at us. But, when a white police officer shoots a black gang member or beats up a black drug dealer running from the law and posing a threat to society, you call him a racist..

>

> I am proud... But you call me a racist.

>

>

> Why is it that only whites can be racists??

>

>

> There is nothing improper about this e-mail. Let's see which of you are proud enough to send it on. I sadly don't think many will. That's why we have LOSTmost of OUR RIGHTS in this country. We won't stand up for ourselves!

>

>

> BE PROUD TO BE WHITE!

>

> It's not a crime YET ..... but getting very close!

>

> It is estimated that ONLY 5% of those reaching this point in this e-mail, will pass it on.

 

Czyz nie ma w tym racji (jezeli ktos nie rozumie to przetlumacze) przeciez tak to wlasnie wyglada.

Co do nienawisci do polakow - bierze sie ona z tad ze jak jeden z drugim jest za glupi zeby robic cos dobrze to pozniej zal mu ze Polak ktory plynnie mowi w jego jezyku, do tego zna polski i nieraz calkiem niezle inny jezyk jak niemiecki czy francuski dostanie prace, a on nie. Ja nikomu pracy za najtansza stawke nie kradne jak ktos chce to niech pracuje za grosze. Sami sobie to zgotowali ile bylo agencji, ktore Polakom placily kiedys 5.35 na godzine, a angolowi za ta sama prace placili 6.5 i wszystko bylo dobrze dopuki pracowali polacy ktorzy nie umieli po angielsku i nie znali swoich praw. Potem nagle znalazlo sie kilku takich co sie zaczeli o swoje upominac no i musieli stawki wyrownac, a ze liczyc czasem umieja to obnizyli wszystkim, a nie podniesli. Polak pracowal dalej, a anglik sie zwolnil. Jakby mysleli przyszlosciowo to by od poczatku placili tak jak trzeba, a tak maja co chcieli.

I niech sobie gadaja co chca bo niektorzy polacy smierdza rzeczywiscie, ale wielu anglikow tez smierdzi i nie tylko do tego wielu jest totalnymi debilami, chamami, i niedolegami, a ich kobiety nie sa tak piekne jak nasze.

Kiedys zabralem mojego kolege do PL i jak przyjechalismy do UK to opowiadal jak to jest w PL mowi: jedziemy samochodem i patrze po lewej 1 ladna, 2 ladna, 3 piekna, 4 piekna, 5, itd itp a tu jedziesz samochodem i 1 wieloryb, 2gi wieloryb, 3ci wieloryb, ... , 10ta ale super laska no i jak z nia pogadasz to sie okaze ze ona jest polka albo slowaczka.

Takze nie ma sie co denerwowac niech sobie gadaja co chca my i tak wiemy swoje, a na brudasa nie ma rady i tak sie nie bedzie myl i tak czy polak czy angol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- Polacy zatrudniają tylko Polaków, to są najwięksi rasiści w Europie, tuż za Austriakami (...). Hitler powinien był skończyć z nimi raz na zawsze - pisze "Laura Apple" (Wielka Brytania).

 

Reszta to uj, ale takie komentarze juz denerwują. Zwłaszcza, że są wypowiedziane przez osobę z kraju w którym podczas robienia ankiety na temat faszyzmu, II wojny światowej itp spora liczba ankietowanych odpowiadała, że Auschwitz - Birkenau to land w Niemczech :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuja takie komentarze gdzie mówi sie ze gdyby nie (w moim przypadku Włochy) to co ja bym robił w Polsce ..... i za kazdym razem odpowaiadam co by było gdyby nie my obcokrajowcy Włochy by upadły !! Bo we Włoszech jest chyba najwiecej emigrantów (po USA) i Włosi to naprawde "lewi" do roboty Oni powinni czasami powiedziec DZIĘKUJE ze wykonujecie prace których Włosi nie chcą wykonywać i nie jest to praca jakaś hańbiąca bo np kelner czy traktorzysta to jak dla mnie świetne zajęcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

male OT

 

a ich kobiety nie sa tak piekne jak nasze.

 

co racja to racja :D

 

plastik :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Włosi to naprawde "lewi" do roboty

myślę , że i u nas są tacy ludzie. Ilu jest takich co "za takie" pieniądze to on nie będzie robił...lepiej brać zasiłek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
myślę , że i u nas są tacy ludzie. Ilu jest takich co "za takie" pieniądze to on nie będzie robił...lepiej brać zasiłek

martin ale to juz nie są lewi tylko lenie ;)

a Makarony są LEWI pomysl ze oni do 40-stki mieszkaja u mamuni i do końca życia żona jest na 2 miejscu a na 1-szym MAMUSIA :wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek jestem w stanie w to uwierzyć, żyłem w kilku miejscach EU, i z zgadzam się z tym co opisujesz.książkę można by napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tomek jestem w stanie w to uwierzyć, żyłem w kilku miejscach EU, i z zgadzam się z tym co opisujesz.książkę można by napisać.

Już myslałem o tym :hyhy: ale jakos nie mam takich zdolnosci Za "młodego" kamieniami rzucałem na szkołe :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności