Skocz do zawartości
SNEYK

Cennik usług ???

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie do wszystkich zorientowanych , chodzi o to że chciałem sprawdzić auto vagiem u mechanika , usunąć ewentualne błędy , skorygować ustawienia ( wymieniony rozrząd ). PAN elektronik/mechanik podał mi taki cennik : wpięcie 50 pln , każda regulacja ( np. ustawienie dawki wtrysku ) płatna dodatkowo 60 pln. Teraz nie wiem czy takie są ceny ?, ile tych parametrów mam do regulacji ( jezeli w ogóle coś trzeba robić ). Jak mi zacznie wszystko po kolei regulować , to puści mnie z torbami ... ;) Co mam robić ? szukać kogoś innego , czy po prostu takie są realia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomcioskinny

50 zł to jest średnia cena za taką usługę , niektórzy biora 50zł za zresetowanie Airbaga co raptem im zajmuje jedno klikniecie myszką, co do głębszych analiz i ustaień zależne jest to wszystko od mechanika , nie pownno przekroczyć 100zł, jeżeli ten twój mechanik za każdą zmiane bierze 60 zł to coś nie tak , za drogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio miałem autko pod systemem "Texa" czy jakos za wzselkie regulacje kasowanie itp zapłaciłem 80zł razem więc chyba nieźle. pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio miałem autko pod systemem "Texa" czy jakos za wzselkie regulacje kasowanie itp zapłaciłem 80zł razem więc chyba nieźle. pozdr

 

No widzisz za 80zł !! :eek: , a tu gośćiu chce mnie oskubać , chyba nic nie będę robil lub poszukam kogoś innego ..... dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No koleś nieżle się ceni to w ASO biorą 150zł. i sprawdzą ci wszystko.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności