Skocz do zawartości
Hrabja Miły III

Otineo - doladowania za ogladanie reklam.

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o nie kasowanie tematu - dziekuje.

 

 

Czy ktos zna czy nie. Mozecie sie zarejestrowac i olac :D

 

Chodzi tylko o to byscie sie tylko zarejestrowali na Otineo(klik), i podali numer ktory wam to polecil czyli: 514 984 853. Nastepnie zadzwonili pod bezplatny numer telefonu 800 90 00 09, potwierdzajac rejestracje i tyle :DD Mozecie to olac, albo wziac udzial. czyli ogladac lipne reklamy i zbierac se tez punkty i zapraszac innych :)

 

 

Otineo(klik)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki łańcuszek!no chyba sie pokusze!:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vargvikernes

Mój poprzednik ma rację - to rzeczywiście działa!

 

DARMOWE DOŁADOWANIA KOMÓRKI 5PLN!

Witam, mam sprawdzony sposób na zdobycie darmowego doładowania telefonu na 5PLN. Wystarczy poświęcić

około pół godziny na. Sposób jest taki: trzeba zarejestrować się z podanego niżej adresu i aktywować

konto (koszt 5 gr) dzwoniąc pod podany numer (nie trzeba rozmawiać - odzywa się automat i mówi, że

konto zostało aktywowane). Na początku sam sceptycznie do tego podchodziłem ale jest to zwykły numer

stacjonarny, nie żadne tam zero osiemset czy coś... Potem wystarczy oglądnąć kilka reklam (zajmuje to

około pół godziny i przez pierwsze 15 minut jest nawet ciekawe:)) i wymienić punkty na kod

doładowujący. Ja wczoraj dostałem jeden kod za nic nierobienie i Wam też polecam! Dzisiaj

zarejestrowałem tatę i zaraz zapewne dostanę drugi:)

 

https://www.otineo.com/pl/app/register/rec/nCO1dkuSmEv-LD2AeigaqtW830zaYNWrNN0KwLijvW0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się pokusiłem. Hrabia Miły dostał 10 otinek ode mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój poprzednik ma rację - to rzeczywiście działa!

 

DARMOWE DOŁADOWANIA KOMÓRKI 5PLN!

Witam, mam sprawdzony sposób na zdobycie darmowego doładowania telefonu na 5PLN. Wystarczy poświęcić

około pół godziny na. Sposób jest taki: trzeba zarejestrować się z podanego niżej adresu i aktywować

konto (koszt 5 gr) dzwoniąc pod podany numer (nie trzeba rozmawiać - odzywa się automat i mówi, że

konto zostało aktywowane). Na początku sam sceptycznie do tego podchodziłem ale jest to zwykły numer

stacjonarny, nie żadne tam zero osiemset czy coś... Potem wystarczy oglądnąć kilka reklam (zajmuje to

około pół godziny i przez pierwsze 15 minut jest nawet ciekawe i wymienić punkty na kod

doładowujący. Ja wczoraj dostałem jeden kod za nic nierobienie i Wam też polecam! Dzisiaj

zarejestrowałem tatę i zaraz zapewne dostanę drugi

 

https://www.otineo.com/pl/app/regist...NWrNN0KwLijvW0

 

Kliknąłem w ten link i się zarejestrowałem, więc ktoś chyba coś dostał. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidsoon

Potwierdzam, działa. A teraz moja kolej:

Zarejestrujcie się podając numer telefonu osoby polecającej -48-792577944- będę bardzo bardzo wdzięczny!

Za to mogę przy rejestracji na nowym koncie wpisać Ciebie jako polecającego. Gdy się zarejestrujesz zadzwoń pod bezpłatny numer telefonu 800 90 00 09(domowy) lub 22 205 39 44(komóra) , potwierdzajac rejestracje i tyle. Możecie też wogóle nie brać udziału w tej zabawie i nie zbierać punktów ale podajcie mój numer i aktywujcie konto. To nic nie kosztuje a możecie mi bardzo pomóc i z góry wam dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam, działa.

 

Hehe szkoda tylko, że przez 1,5 tygodnia udało mi się uzbierać jedynie 72pkt. Niby wszystkie reklamy oglądnięte, a nowych nie ma od kilku dni. ;) Troszkę wkurzające. :) Ale jak ktoś chce to możecie też podawać mój numer jako osoby polecającej. :D 500 691 271. Będę wdzięczny. :D pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki malutki myk :)

ja zarejestrowalem wszystkie osoby ze swojej rodziny, które rzekomo rejestrowały się z mojego polecenia :)

polecam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja zarejestrowalem wszystkie osoby ze swojej rodziny, które rzekomo rejestrowały się z mojego polecenia

 

Hehe, tylko trzeba założyć trochę kont e-mailowych. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności