Skocz do zawartości
yankess

Pykanie, cykanie w głośnikach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem mam MFD i podłączoną zmieniarke do tego i na niektórych płytach(ta sama firma płyt i ta sama nagrywarka) słychac w głośnikach takie pykanie jezeli ścisze na minimum albo jest na bardzo cicho, jezeli zrobie głosniej to tego nie słychać.Co to może byc??Głośniki czy zmieniarka moze słaba jakosc mp3????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tylko na niektórych płytach Ci sie to robi ? :) ja też tak mam w swoim CA w pasku nie przeszkadza mi to bo bardzo cichutko nie slucham a i te pykanie nie jest glosne ;) masz glosniki podpiete oryginalnie pod radio czy masz jeszcze swoj zalozony osobny wzmacniacz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko seria audio bez wzmaka. dzieje taksie na niektórych płytach moze piosenkach nagrywałem ta sama muze u kumpla na inne nagrywarce i to samo na tych samych piosenkach u mnie tez nie cyka głośno ale jest to denerwujące raz ciszej raz głosniej zalezy jaka nuta czyli moze słaba jakosc piosenek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może być że laser w radiu dostaje z płyty jakieś dziwne sygnały, jak jest kiepska jakość piosenek lub coś nie nagrane tak jak powinno, i potem sobie cyka, a jaka predkoscia nagrywasz plyty? ja zawsze nagrywalem do auta 16 gora 20x :) na szybszych albo nie czytalo płyt albo ciężko albo właśnie trzeszczało :) w każdym bądź razie jak to w serii jest to napewno nie ma zakłóceń z zewnatrz ;) a na radiu jest cisza ? możę elektronika z CDka jest czuła i tak jak mówie na jakieś minimalne błędy płyty tak reaguje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrywam najwolniej jak tylko moge 4x na radiu nic czysciutko elegancko i tak samo na niektórych płytach zero problemu.Sie zastanawiam ze to pewnie wina słabej jakosci pieosenek bo chciałem zmieniarke nowa kupowac zeby lepiej było ale patrze ze chyba bez sensu skoro niektóre płyty czyta dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz nagrywać szybsza koło 16 też spokojnie chodzi, a może być tak jak mówisz żę poprostu w piosence z jakością coś będzie nie tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie chciałem pisać nowego tematu wiec napisze tutaj... Mam ten sam problem ale u mnie występuje on na każdej płytce nie ważne czy nagrana czy oryginalna. Cykanie jest tylko jak wczyta płytę jak wczytuje jest wszystko ok.. Z góry dzięki ... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak było tylko na początku, a jak radio się rozgrzało to już była cisza. Może w tym tkwi problem? Po dłuższym graniu przestaje cykać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie cichnie.. Musze sprawdzić albo inną zmieniarkę pod moimi kablami albo moją zmieniarkę u kogoś ... Bo możliwe że napęd w zmieniarce tak słychać? to oryginalna VW na 6 cd ale jakaś Japońska zmieniara :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazało się że to zmieniarka. Zmieniłem zmieniarkę na iPoda i wszystko w porzadku pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ori zmieniarki w pasku lubią bardzo czyste płyty oraz b.dobrej jakości piosenki.

mam tak samo na porysowanych płytach, w innym aucie na pionku nawet mocno zniszczone płyty "nie cykaja"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności