Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Wczoraj wlaczyl mi sie alarm bez powodu.Nie moglem jego wylaczyc(pilot nie reagowal)dopiero po odlaczeniu klem z akumulatora odlaczylem.Po powturnym podlaczeniu akumulatora alarm juz nie wyl ale:Nie bylo podswietlenia wnetrza(lampki na podsufitowce),podswietlenia drzwi,i elektryczne szyby nie reagowaly.Po przyjezdzie do domu zaczelo dzialac wiec zamklem poprzez pilota.Po jakis 3h znowu sie wlaczyl (2h w nocy).Sasiedzie malo mnie nie zabili.Pomoz\cie co moze byc przyczyna i jak to naprawic.Pozdrawiam i czekam

 

---------- Post added at 10:00 ---------- Previous post was at 09:49 ----------

 

Jeszcze mam pytanko gdzie znajduje sie centralka od alarmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sprawdź moduł komfortu. Jest pod siedzeniem kierowcy. Może masz tam rybki :D No i jeśli o alarm fabryczny chodzi, to jest to również centralka alarmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mialem rybki i chyba juz wysuszylem bo wyjalem fotel i cala tapicerke wysuszylem.A gdzie znajduje sie ta centralka??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jtomczyk

Ja miałem ten sam problem czyli kałuże w aucie zalany moduł komfortu po wysuszeniu problem ustał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko jak wyglada ten modul komfortu??Jak usunoles te kalurze(co bylo przyczyna).Gdzie znajduje sie centralka od alarmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje koledzy...pomoglo.Okazalo sie ze przy module przewod ledwo sie trzymal i grzal sie.Oczywiscie usterka usunieta.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rotson

a gdzie jest ta centralka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,rowniez mam problem z alarmem.Ok 2 dni temu kilkanascie minut po zamknieciu auta wlaczyl sie alarm.Sytuacja powtarza sie prawie za kazdym razem,po jakims czasie zalacza sie alarm,dodam ze niezaleznie o tego czy zamkne auto z pilota czy recznie.Czytalem juz posty,sprawdzilem modul komfortu i jest ok,czasami tylko pilot wogole nie reaguje dioda miga lecz auto nie reaguje.Czasami sam sie zamknie i wtedy jest ok.Prosilbym o jakakolwiek pomoc,czy podlaczenie auta pod komputer cos wykarze w alarmie czy raczej nie?

 

---------- Post added at 13:47 ---------- Previous post was at 13:41 ----------

 

Zauwazylem tez ze nie dziala brzeczyk gdy sa wlaczone swiatla i otworze drzwi pasazera,rowniez nie ma oswietlenia w drzwiach.Czy ten mikrostyk w zamku moze byc przyczyna wariowania alrmu i pilota?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie to samo .... Komputer wykrył mi awarie tylnych drzwi i musze je rozebrać tylko nie mam kiedy .... narazie odłączyłem kostkę w drzwiach i jest ok. Też sprawdzałem moduł i był suchutki. Możliwe że kable miedzy dzwiami w gumowym kołnieżu musze posprawdzać ... Jedź Patryk na kompa powie co i jak chociaż mniej wiecej. Pozdro

 

---------- Post added at 16:51 ---------- Previous post was at 16:47 ----------

 

A jeszcze.... Jeżeli nie masz oświetlenia w drzwiach ( gdzy drzwi otwarte tak jak by były zamknięte ) to mikrostyk na 98% u mnie tak było w tą zime sie pochrzaniło. Najpierw świeciły cały czas przy zamkniętym a na drugi dzień wcale .... Ja złożyłem z 2 w 1 kupiłem oplowski(za 10zł bo od paska nie mogłem nigdzie znaleść) i mój stary i dałem rade działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności