Skocz do zawartości
Gość mark79

Pasek 2003 brak możliwości odpalenia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mark79

Witam mam problem nie mogę odpalić mojego paska 2003 1.9 TDI 130km kręci mi ale nie odpala po paru sekundach kręcenia zapala mi się kontrolka od oleju i duży napi STOP na komputerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam problem nie mogę odpalić mojego paska 2003 1.9 TDI 130km kręci mi ale nie odpala po paru sekundach kręcenia zapala mi się kontrolka od oleju i duży napi STOP na komputerze

A sprawdzałeś poziom oleju na bagnecie.:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak podczas tych dużych mrozów, ale po kilku odpoczynkach i ponownym kręceniu odpalał. Troszkę się zdygałem, ale okazało się, że wszystkie 4 świece żarowe były spalone. Po wymianie od strzału przy -20C zapalał. Sprawdź świece.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to że zapala ci się kontrolka cisnienia i STOP to normalne podczas długiego kręcenia silnikiem i tym sie nie sugeruj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są praktycznie dwie możliwośći... Albo świece albo paliwo. Świece możesz sprawdzić miernikiem. Mi kiedyś odkręcił się odpowietrznik w filtrze paliwa i też nie zapalał, sprawdź też to ;) Odpowietrznik jest pod filtrem (wygląda jak biały korek) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świece odpadają nie ma dużych mrozów przy wszystkich spalonych te autka palą dobrze, pozpstaje ci paliwo pompa elektryczna, pompa na głowicy no i pompowtryski a i filtr paliwa tak jak kolega wyżej wspomniał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mark79

Dzięki chłopaki jak go odpale to powiem wam co był

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co bylo tak z ciekawosci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I co bylo tak z ciekawosci ?
Ato kolega odgrzał kotleta.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Endrju .. i kotlet byl przyczyna braku mozliwosci odpalenia ??

Jestem ciekaw bo ostatnio znajomy ma cos podobnego w a6 1.9tdi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, warto podać rozwiązanie tematu.. żeby ktoś na przyszłość nie musiał poruszać nowego tematu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności