Skocz do zawartości
ernest_1978

winny niewinny to jest pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

który właśnie włączał się do ruchu.

 

"Kierujący pojazdem, włączając się do ruchu, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność oraz ustąpić pierwszeństwa innemu pojazdowi lub uczestnikowi ruchu."

 

 

nie zachowal ostroznosci + nie ustapil pierwszenstwa, do tego podeszly wiek = slabszy reflex itp i prawdopodobnie klopoty ze wzrokiem. wlaczajac sie do ruchu trzeba miec oczy w dupie i 100% pewnosc ze nie narobimy balaganu na drodze.

 

jak dla mnie to widze ta sytuacje tak: facet rozglada sie i czeka az bedzie mial miejsce sie wcisnac na droge, widzi przez boczna szybe lub przez lusterko, zalezy jak stal, zobaczyl ze moze jechac i rura - prosto na pasy, a tu juz za pozno na reakcje

 

wg mnie miales slabego goscia ktory bronil Twoja kobiete

 

jest tez taka opcja ze rzeczywiscie wtargnela na pasy ale tego to najstarsi gorale nawet nie wiedza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, prawnik czysta "****" i tyle. Za każdym razem kiedy wspominam tą sytuację to mnie nerwy ponoszą,ale chyba każdy to rozumie. Najgłupsze w tym wszystkim jest to, żę nawet policjant, który prowadził tą sprawę był przekonany o winie dziadka... i w tym momencie ja nie rozumiem sądów. A do tego dziadek i jego małżonka (sądziłem że starsi ludzie ce****ą się wyższą kulturą) zażądali zwrotu za taksówkę kiedy po zdarzeniu nie mogli wrócić samochodem do pracy (sick!). Nie interesowało ich to że moja dziewczyna wylądowała w szpitalu, a zeznanie tej starszej pani - czysta żenada. My sobie to odpuściliśmy, szkoda było pieniędzy i nerwów na szarpanie się z takim pokrojem ludzi a pewnie znowu, pomimo sytacji i faktów, stwierdziliby że wtargnęła na pasy.

 

P.S.To drugie "wygwiazdkowane" to odmiana 'cechować'... :)

Edytowane przez ArekP
Cechowanie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem opisania dalej całej historii ,sprawę wygrałem po 2 latach w sądzie oraz pomimo tego iż mój przeciwnik miał pełnomocnika radcę prawnego ze znanej lubelskiej kancelarii radców prawnych

 

ale dziś obejrzałem telexpress i zobaczyłem

to

 

http://wyborcza.pl/1,75248,8953386,Polacy_zgineli_w_Afganistanie.html

 

ten ratownik medyczny to kierowca drugiego passata co mi zajechał drogę

 

hmm nigdy nie wiemy kiedy nadejdzie czas na nas,

niech mu ziemia lekką będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności