Skocz do zawartości
JODA

Jak usunąć zapach z samochodu/klimatyzacji?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was :). Mam problem z zapachem w moim samochodzie :(. Nie jest to żaden przykry zapach wręcz przeciwnie. Jest to może jakiś oryginalny zapach ale nie mam pewności w każdym razie jakaś mocna "perfuma". Jak kupowałem autko myślałem że zniknie ale póki co 2 miesiące i nic :(.Chcę się go pozbyć ponieważ mam chorobę lokomocyjną i część moich znajomych również. Jeśli prowadzę oczywiście problemu nie ma :) ale często jestem pasażerem :/. Zastanawia mnie czy da się go zastąpić jakimś neutralnym i delikatnym zapachem( a chodzi głównie o to że wszystkie zapachy pachną dość "ostro") ? Dziś do domu wracałem innym autem(TAXI :P) no i tam nie było czuć żadnego zapachu chyba że jakiś delikatny i wpłyneło to korzystnie na moje samopoczucie :) a w moim passku prawie jak w autobusie :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslog

Ostatnio bardzo popularne czyszczenie ultradzwiękowe. Kiedyś wykonywałem w swoim poprzednim aucie. Efekt był bardzo zadawalajacy. Robiłem to z klimą. Całość kosztowała chyba ze 300zł. Nie wiem ile za uzupełnianie klimy a ile za czyszczenie. Teraz te usługi powinny być tańsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem środek do czyszczenia klimatyzacji o zapachu cytrynowym/spray'u/ w sklepie z częściami do samochodów cena 15zł.Instrukcja używania na opakowaniu.Do tego kupić musisz filtr kabinowy cena 30 zł.Jak na razie jest OK.Na początku dziwnie pachniało a teraz fajny zapach no i oczywiście jestem nie palący.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny zapach jest przeważnie od zagrzybionej klimatyzacji. Należy odgrzybić w serwisie klimatyzacji. Ostatnio wymieniałem chłodnicę u siebie a ponieważ serwisowali tam też klimatyzację spytałem ile to kosztuje. Odgrzybianie kosztuje 85 zł w Szczecinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności