Skocz do zawartości
witek-b5

potrzebna pomoc w znalezieniu konkretnych lamp do b5

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje pomocy w znalezieniu takich lamp przednich, jak na poniższych zdjęciach:

ee1a38eca96304bfsz8.jpg5ccf783de8f7c0bfvk5.jpg

 

jedyne co udało mi się znaleźć to identyczne, ale w chromie... z góry dziekuje za wszystkie linki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie wlasnie przymierzam do czegos w tym stylu. pomyslalem sobie zeby kupic te z chromem, zdjac klosz bo na pewno jakos sie da i pomalowac na czarno ta chromowana czesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje pomocy w znalezieniu takich lamp przednich, jak na poniższych zdjęciach:

ee1a38eca96304bfsz8.jpg5ccf783de8f7c0bfvk5.jpg

 

jedyne co udało mi się znaleźć to identyczne, ale w chromie... z góry dziekuje za wszystkie linki.

 

i tez orginalnych takich niedostaniesz, no chyba ze jakies pseudo soczewki japonskie podroby , malowac srodkow rowniez nie radze mozna przez to uszkodzic odblysnik i lampy sobie mozna wsadzic w d...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nic innego jak oryginalna soczewka (albo wzór oryginału) rozebrany i pomalowany tylko odbłysnik na okolo soczewki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli z gotowych czarnych jedynie z ringami albo z diodami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety takich nie ma w oryginale tylko prysnąć środek jedyne wyjście:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedyne co udało mi się znaleźć to identyczne, ale w chromie... z góry dziekuje za wszystkie linki.

jak koledzy już napisali takich reflektorów nie kupisz, jednakże jest małe światełko w tunelu zagadaj z kolegami zuse i pawelb6 ( oni przerabiali reflektory 3bg ) i poproś o namiary firmy która zajmuje się takimi przeróbkami :). Potem zostaje Ci już tylko kontakt z tą firmą :). Na szybo znalazłem linka do reflektorów kolegi zuse : http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=22617.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Johny temat był juz troche dawno założony... ;) Nie bede korzystał z pomocy zadnej firmy, sam to zrobie. :] ale i tak dzieki za odp

 

a i przy okazji odnowienia tematu co myslicie, aby lampy w srodku zamiast matowe były w czarnym połysku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a i przy okazji odnowienia tematu co myslicie, aby lampy w srodku zamiast matowe były w czarnym połysku?

 

a tego to nikt Ci nie powie bo pewnie nikt takich nie widział więc sprubuj a się przekonasz czy jest ok :)

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności