Skocz do zawartości
wertum

passat b3 country style?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie.

 

Dzisiaj jadąc samochodem po Warszawie zobaczyłem Rovera 214 z dużą ilością plastikowych elementów karoserii stylizowany na samochód typu cross&country. Czy istnieje taki zestaw części do passata? Pytam bo projekt tego rovera bardzo mi się podoba i chętnie wykonałbym coś takiego w passacie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Country style nikt jeszcze nie wymyślił, ale zaufaj jest mnóstwo zestawów agro style :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model B3 miał ochronne plastiki na drzwiach i błotnikach jeśli o takie koledze chodzi zamieszczam fotke.

8a35a237af4c1d76.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o uzyskanie takiego efektu np. na nadkolach

 

157890.3-lg.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kolega Robcyk dał ci zdjęcia i tam też są listwy czarne na nadkola , ale w takim wypadku jak chcesz tak robić to będziesz musiał go podnieść tak jak np golf country Tech_syncro01_big.jpg Pozdrawiam ;)

Edytowane przez Jaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba tego typu country style a może to western style albo Horse style?

 

5ccf783de8f7c0bfvk5.th.jpg 5e7f6623bc6224e4rl7.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J@ceq to rost style, a swoją drogą auto idealnie dopracowane (zarówno z zewnątrz, jak i środek), szkoda tylko że rdza malowana a nie autentyczna...

 

a swoją drogą poraz peirwszy słysze o country style, ale jakbym miał tak auto stylizować to napewno bym dał wyższe zawieszenie, naped 4x4 i drewno na bokach i tylniej klapie...

Edytowane przez witek-b5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mi się podoba tego typu country style a może to western style albo Horse style?

 

5ccf783de8f7c0bfvk5.th.jpg 5e7f6623bc6224e4rl7.th.jpg

 

 

passat znany juz lata zrobiony przez firme rs-tuning.hu ktory robia najbardziej crazy fury, z tego co wiem obecnie for sale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie.

 

Dzisiaj jadąc samochodem po Warszawie zobaczyłem Rovera 214 z dużą ilością plastikowych elementów karoserii stylizowany na samochód typu cross&country. Czy istnieje taki zestaw części do passata? Pytam bo projekt tego rovera bardzo mi się podoba i chętnie wykonałbym coś takiego w passacie. Pozdrawiam

 

Kolego, musisz poszukać kompletów listw z wersji GT

 

IMG_5848.jpg

 

Tu masz przykład o co chodzi

 

Masz szersze listwy na drzwiach, błotnikach i dodatkowo na nadkolach.

 

Plusy :

 

- fajniej wygląda

- mniej czyszczenia

- w przypadku bocznych lekkich dzwonków chronią drzwi

 

Minusy :

 

- jest to plastik o który trzeba bardzo dbać, zaniedbywany płowieje i wygląda mało atrakcyjnie.

 

Polecam allegro i szroty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam allegro i szroty :)

 

jakiś czas temu jak jeszcze miałem B3 to tez szukałem i w sklepie motoryzacyjnym facet powiedział że jest komplet wszystkich listew za 340 zł ale to nie był oryginał więc nie wiem jak z pasowaniem tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakiś czas temu jak jeszcze miałem B3 to tez szukałem i w sklepie motoryzacyjnym facet powiedział że jest komplet wszystkich listew za 340 zł ale to nie był oryginał więc nie wiem jak z pasowaniem tego

 

Już lepiej dopłacić te parę groszy i kupić używki w bardzo dobrym stanie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już lepiej dopłacić te parę groszy i kupić używki w bardzo dobrym stanie ...

 

zgadza sie dlatego nie kupiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podpowiedzi kolegów :) Pytanie nr. 2

 

Czego potrzebuję by podwyższyć samochód o jakieś 6-8 cm. i jednoczesnym zachowaniu właściwości jezdnych. Czytałem coś o amortyzatorach gazowych i wyregulowanych progresach, ale proszę o podpowiedzi

 

Pozdrawiam

 

PS:

 

http://moto.allegro.pl/item513897063_relingi_vw_passat_b3_1_8_91r.html

 

To długie ? Brać?

 

PS 2: Potrzebowałbym także listew poszerzających na błotniki (matowe czarne) Czy ktoś ma pomysł, gdzie takie dostać?

Edytowane przez wertum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To długie ? Brać?

 

PS 2: Potrzebowałbym także listew poszerzających na błotniki (matowe czarne) Czy ktoś ma pomysł, gdzie takie dostać?

 

jak podałem wcześniej - allegro lub ewentualnie musisz zrobić tour po szrotach i myślę że na 99 % coś znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990

Ten reling co pokazałeś to reling długi, cena w miarę przystępna:)

A jak chcesz szerokie listwy na autko to proszę linki:

http://moto.allegro.pl/item512220697_listwy_boczne_passat_b3_kombi_g60_gti_na_drzwi.html

http://moto.allegro.pl/item512419598_komplet_listew_szerokich_vw_passat_b3_gt_vr6_f_vat.html

A tu może Ci pan sprzeda jeśli jeszcze ma te listwy na nadkola:)

http://moto.allegro.pl/item505955184_vw_passat_b3_kombi_czesci_listwa_drzwi.html

 

Pozdrawiam Wojtas:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc - pozostało pytanie o podwyższenie. Czy ktoś ma wiedzę w tym zakresie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności