Skocz do zawartości
marek85

Sylwester w krakowie, co z parkingiem?

Rekomendowane odpowiedzi

witam, w tym roku wybieram sie do krakowa na sylwestra, nigdy jeszcze tam nie byłem i obawiam sie tylko jednej rzeczy, gdzie zaparkować samochód? oczywiscie im bliżej rynku tym lepiej, napewno bedzie tłok ścisk i w ogóle.. zamierzam wyjechac w sylwestra o godz 17 z gliwic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakby ktoś z Krakowa doradził ale myślę, że np. nad PKP albo wokół Błonii i stadionów Wisły i Cracovii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna poszukać szczęścia na św. Sebastiana i na Dietla albo Starowiślnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no powiem Ci że byłem na sylwestrze w krakowie rok temu (PKP) ale centrum to chyba nie najlepesze miejsce do parkowania bo widziałem na ulicy na której mieliśmy hostel (św anny chyba?) samochód z np rozbitą butelką na masce, z 2 czy 3 urwane lusterka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mozna poszukać szczęścia na św. Sebastiana i na Dietla albo Starowiślnej

 

widze ze kolega jest z krakowa, a moze sie orientujesz jak wyglada sprawa z parkingami strzeżonymi? jeżeli znasz konkretne nazwy ulic to podaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kidler

Parkingi strzeżone blisko rynku są na ul. Kopernika Mikołaja, Zyblikiewicza Mikołaja, Aleja Słowackiego przy Muzeum Narodowym, w okolicach ulicy Kamiennej (okolice Nowego Kleparza) w starym forcie, ale nie jestem pewien czy tam jest strzeżony.

Jak przypomnę sobie coś jeszcze to dopiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje na ulicy Prażmowskiego przy ulicy, ale skręcasz z Prażmowskiego na uniwersytet ekonomiczny tam w środku jest fajny parking, a w święta nie ma tam prawie nikogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

wg mnie moze byc problem wogole z wjazdem 31.12 w okolice rynq, z tego co mi sie kojarzy to parkinig platne sa ale nie strzezone :/

 

odradzalabym parkowanie wokol rynku w jakis uliczkach bo mozesz potem auta niepoznac :/ tak jak ktos wyzej napisal mozesz sprobowac na ul. Kopernika na terenie szpitala (tam chyba jest strzezony)

 

pozdrawiam i zycze powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdam mała relecaje po powrocie, a wiec miejsc parkingowych było bardzo dużo, auto zostawiłem 600m od rynku, ludzi było dużo ale nie za dużo, ogólnie klimat imprezy bardzo dobry, jedyne co mnie zdenerwowało to to ze pokaz sztucznych ogni był taki jak wcale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności