Skocz do zawartości
Gość Robert_Wu

Pomóż blondynce!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Robert_Wu

Znalazłem przed chwilą na wp.pl- nie mogłem się powstrzymać. Może ktoś łaskawy zechce pomóc Kobiecie (blondynce)?

 

"Chcę kupić VW Passata 1.9 TDI z 2002 roku

 

Ile kosztuje instalacja gazu do tego auta ?

proszę o konkretne wpisy

 

~Agnieszka

 

dzisiaj, 20:01"

 

chętnym podaję linka:

http://moto.onet.pl/forum.html#forum:MSwxNjQsOCw1MTY1NjkzMCwxMzg4NjcxNTcsNTkyMzk1OCwwLGZvcnVtMDAxLmpz

Edytowane przez Robert_Wu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dałbyś link do artykułu, nie bądź sknera, daj się pośmiać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napinka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram jak najbardziej, może zrobić z tego watek potrzebującym??:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek

da sie rade!

 

wywalamy wtryski wstawiamy świece zapłonowe, na wałku rozrządu budujemy prosty aparat zapłonowy następnie instalacja I generacji z żuka sąsiada reszta kabli i zbędnego balastu na śmietnik :) strzał w bendyks i jedziemy!!! :drive:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prowokacja jakich pełno na necie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tdi to sensu nie ma ale autobusy u mnie w mieście przerabiają z diesla na lpg butle ma na dachu wtrysk gazu aparatu nie ma ale ma cewkena każdego tłoka i dość zaawansowaną elektronikę która tym steruje. I nie ma tam nic z instalacji benzynowej auta śmigają tylko na lpg (lub cng takie podobno w przemyślu jeżdzą ale nie widziałem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do tdi to sensu nie ma ale autobusy u mnie w mieście przerabiają z diesla na lpg butle ma na dachu wtrysk gazu aparatu nie ma ale ma cewkena każdego tłoka i dość zaawansowaną elektronikę która tym steruje. I nie ma tam nic z instalacji benzynowej auta śmigają tylko na lpg (lub cng takie podobno w przemyślu jeżdzą ale nie widziałem)
To prawda można założyć gaz do diesla ale dla osób prywatnych to zupełnie się nie opłaca bo instalacja kosztuję ok. 8000 tys. zł. ja widziałem kiedyś Forda Sierra diesla z gazem z Holandii i już nigdy więcej nie spotkałem takiego auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek

prostego diesla da sie zrobic na LPG tanim sposobem metodą chałupniczą :) kiedyś z bratem zrobiliśmy perkinsa 3 garowego na LPG aparat zapłonowy od syreny podszedł:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności