Skocz do zawartości
djyourant

CB pod podłokietnikiem w B5 ???

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie prośba o pomoc.

Mam zamiar zamontować CB radio pod podłokietnikiem w B5. Ciekawi mnie kwestia przewiercenia od spodu podłokietnika żeby zamontować uchwyt od radia. Może coś tam w środku uszkodzę ? Proszę ewentualnie o radę jak rozmontować w/w podłokietnik. Chodzi mi konkretnie o blokadę regulacji wysokości. Jak tego nie uszkodzić:633: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ale czy masz przewiercony otwór w dnie podłokietnika ? Ja chcę tak właśnie zrobić i dać tam śrubkę do uchwytu. nie wiem czy nie uszkodzę blokady wysokości podłokietnika. Z góry dzięki za pomoc :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darowałem sobie wiercenie i uchwyt radia, zakupiłem dobrą taśmę z rzepem i radyjko przymocowałem pod podłokietnik gdzie mocno się trzyma . W razie jakiego nocnego parkowania przed blokiem radyjko odpinam bez kłopotu i zabieram :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK koledzy dzięki za pomoc. założyłem pod podłokietnikiem. Rozebrałem elegancko podłokietnik.Trzeba odkręcić 4 wkręty w środku i powypinać zatrzaski naokoło i wychodzi całe wnętrze podłokietnika. potem rozebrałem swoje radyjko i do spodu podłokietnika przymocowałem górną część obudowy radia ponieważ nie chciałem mieć wystających na boki motylków od uchwytu. Dokręciłem potem resztę radia do obudowy i poskładałem wszystko z powrotem do kupy. Myślę że to chyba jedyne słuszne i trwałe mocowanie radia w pasku no i nie widać potem żadnych dziur w tapicerce a i radio w niczym nie przeszkadza w tym miejscu. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można prosić o mały manual i jakieś foty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...) Myślę że to chyba jedyne słuszne i trwałe mocowanie radia w pasku no i nie widać potem żadnych dziur w tapicerce a i radio w niczym nie przeszkadza w tym miejscu. Dzięki za pomoc.

 

Ale radio widać... A licho nie śpi, więc nie zdziw się, że kiedyś przyjdziesz a tu ani szyby ani radia :eek:(jeszcze razem z podłokietnikiem wyrwią i więcej szkód narobią :631:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czekam na pierwsze testy tego radyjka bo wygląda świetnie.

 

"Żeby było śmieszniej to radio to klon koreańskiego Megajet MJ-900 dostępnego np. na rynku rosyjskim od prawie dwóch lat." -cytat z innego forum

 

Brakuje mi powiewu nowoczesności w świecie cb..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie czekam na pierwsze testy tego radyjka bo wygląda świetnie.quote]

 

Właśnie wygląd a raczej konstrukcja jest godna uwagi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale radio widać... A licho nie śpi, więc nie zdziw się, że kiedyś przyjdziesz a tu ani szyby ani radia :eek:(jeszcze razem z podłokietnikiem wyrwią i więcej szkód narobią :631:)

 

 

Heh a gdzie założysz żeby nie było widać ? Zawsze coś tam widać. Gruszkę na przykład. Jak bedzie chciał to i tak weżmie i zajuma. Gdyby tak chowac wszycho to przed zostawieniem auta pół godziny trzeba by wszystko maskować. Ja tam nie narzekam. Malutkie radio mam, prawie go nie widać. Poza tym niezbyt drogie.:D

--- scalone ---

Można prosić o mały manual i jakieś foty?

 

 

 

Manual masz poprzedni twój post wyżej. Fotek nie robiłem. Żadna to filozofia. Dasz rade. Tylko nie rób otworów ani nie wkręcaj niczego pośrodku podłokietnika bo tam idzie taśma metalowa która reguluje blokadą wysokości. Najpierw rozbierz podłokietnik powolutku. Już mi tu jeden kolega odpisał że nic tam nie ma i dobrze że zajrzałem sam bo chciałem dać otwór na środku i klops gotowy. Dziekuje bardzo za takie rady.:mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heh a gdzie założysz żeby nie było widać ? Zawsze coś tam widać. Gruszkę na przykład. Jak bedzie chciał to i tak weżmie i zajuma. Gdyby tak chowac wszycho to przed zostawieniem auta pół godziny trzeba by wszystko maskować. Ja tam nie narzekam. Malutkie radio mam, prawie go nie widać. Poza tym niezbyt drogie.:D

--- scalone ---

 

OK, zgadza się, jednak bardziej przekonuje mnie "patent" johny x'a - swobodny montaż i demontaż.

Ja osobiście wciskam radio między tunel i fotel pasażera (łatwy dostęp a w razie dłuższego pozostawienia auta - kilka sekund i po nim ani śladu). Choć przymierzam sie do trwałego zamocowania głęboko z lewej strony pod schowkiem...

P.S.

Radio może i niezbyt drogie ale dodaj jeszcze koszt szyby i "straty moralne" czyli wk....nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności