Skocz do zawartości
Gość ZbigNieff

Sprzegło w ARL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ZbigNieff

Witam,

 

Ostanio zakupilem nowa zabawke - Leona w ver TopSport z silnikiem ARL - autko ma juz zrobiony drobny chip na 189KM i 402NM ... jazda robi wrazenie ale jednak ostatnio czuje ze cos sie dzieje ze sprzeglem, mianowicie przy zmianie biegow slychac cos jakby jakies lozysko sie wysypalo, pytanie moje jest takie czy orientujecie sie moze gdzie dostac sprzeglo ktore obsluzy taka moc i jaki mniej wiecej jest tego koszt? Mam zamiar wybrac sie do DynoSoft we Wroclawiu - jakie macie zdanie na temat tej firmy? Co o nich sadzicie?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez ZbigNieff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylo o niej duzo na forum, dosc znani i chwaleni. Pasowalo by Ci zalozyc lekkiego spieka pewnie bo moc przerasta zwykle sprzeglo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZbigNieff

No kolego bylo bylo - ale zanim napisalem posta to przeszukalem cale forum i nic ciekawego o ARL nie znalazlem... ze cos tam ewentualnie o SASHS Racing a gdzie to dostac i jaki bedzie tego koszt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego to Ci nie powiem a o ARLu nic nie ma bo w paskach te silniki nie wystepowaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZbigNieff

Ale niektorzy tu znaja sie na rzeczy wiec moze ktos cos podpowie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega spróbuj moze na forum golfa tam występowały arl'e ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedz do DynoSoftu to Ci na pewno doradzą i coś ciekawego wymyślą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo seryjne sprzeglo 240mm z palcem w du*&^^% ogarnie 400NM. A jak nie to jedz to radzika i niech Ci zrobi 6 lopatkowego spieka. Bedzie lzej chodzil niz sachs racing. Co do zachsa to zabawa warta okolo 3000-3500pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Ostanio zakupilem nowa zabawke - Leona w ver TopSport z silnikiem ARL - autko ma juz zrobiony drobny chip na 189KM i 402NM ... jazda robi wrazenie ale jednak ostatnio czuje ze cos sie dzieje ze sprzeglem, mianowicie przy zmianie biegow slychac cos jakby jakies lozysko sie wysypalo, pytanie moje jest takie czy orientujecie sie moze gdzie dostac sprzeglo ktore obsluzy taka moc i jaki mniej wiecej jest tego koszt? Mam zamiar wybrac sie do DynoSoft we Wroclawiu - jakie macie zdanie na temat tej firmy? Co o nich sadzicie?

 

Pozdrawiam

 

Witaj, wiec możesz:

 

1. założyć nowy komplet od Sharana 130PD który jest mocniejszy od serii

2. założyć docisk i tarcze Sachs Performance jeszcze troszke mocniejsze ale w tej cenie bedziesz miał opcje nr. 1 do tego z nowym kołem zamachowym

3. przerobić seryjny docisk na taki z podwójną sprężyną i nabić tarcze na nowo materiał organiczny.

 

PS. spieki sobie odpuścić, odpuścić sobie także nowe seryjne...

PS2. myślę że o wszystkim łącznie z numerami katalogowymi dowiesz sie spokojnie w DS ew. pisz do mnie PW (jeżeli opcja numer 3 to www.sprzegla.com)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności