Skocz do zawartości
Gość Hammerbial

Podgrzewanie Foteli

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hammerbial

Witam Serdecznie wszystkich! Mam mały problem z podgrzewaniem foteli w passacie tzn. kupiłem okazyjnie całą skórzaną tapicerkę a ta jest podgrzewana teraz pytanie jak co i gdzie. Moze ktorys z kolegów ma dostęp do schematu tego układu albo jak to podłączyć na krótko:) idzie zima a trzeba troszke sie pogrzac:) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj pod fotelami często od razu były wyciągnięte przewody często chowają je pod wykładzinę jak nie to poszukam Ci schematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hammerbial

 

Poniżej schemat podgrzewania siedzeń z 1994r.;)

 

b3podgrzewanefotelets0.png

[url=http://g.imageshack.us/img201/b3podgrzewane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej witam. chcialbym odgrzac kotleta :) mam dokladnie ta sama sytuacje. do leciwego passata dokupilem skorzane wnetrze z podgrzewanymi siedzeniami i chcialbym to podlaczyc... jedyny problem w tym ze nie mam o tym zielonego pojecia od czego zaczac. wiem ze bede potrzebowal przelaczniki z regulatorami ale co dalej? ten link w poscie powyzej jest martwy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hej witam. chcialbym odgrzac kotleta :) mam dokladnie ta sama sytuacje. do leciwego passata dokupilem skorzane wnetrze z podgrzewanymi siedzeniami i chcialbym to podlaczyc... jedyny problem w tym ze nie mam o tym zielonego pojecia od czego zaczac. wiem ze bede potrzebowal przelaczniki z regulatorami ale co dalej? ten link w poscie powyzej jest martwy...

 

Dziekuje... a ja znalazlem tez cos takiego... http://forums.vwvortex.com/showthread.php?2988358-DIY-Heated-seats-for-cars-not-pre-wired

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności