Skocz do zawartości
peAce

Felgi - co znaczy oznaczenie ET

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam passata combi z 2000r. Obecnie jezdze na alusach 16', na zime chce zakupic stalowe 15. Przegladajac aukcje allegro zauwazylem, ze pasujace felgi 15' wystepuja z roznym oznaczeniem ET np. ET34 ET37 ET40 i wszystkie one sa do pasków. Proszę o pomoc jakie beda najlepsze do mojego auta. Opony do 15 sa w rozmiarze 185x60R15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Mam passata combi z 2000r. Obecnie jezdze na alusach 16', na zime chce zakupic stalowe 15. Przegladajac aukcje allegro zauwazylem, ze pasujace felgi 15' wystepuja z roznym oznaczeniem ET np. ET34 ET37 ET40 i wszystkie one sa do pasków. Proszę o pomoc jakie beda najlepsze do mojego auta. Opony do 15 sa w rozmiarze 185x60R15.

 

Opony do 15 powinny być w rozmiarze 195/65/R15 lub 205/60/R15. Twoje opony są dużo niższe!!! Do Twojego rocznika szły felgi z ET45, ale tamte zapewne tez podejdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
Przegladajac aukcje allegro zauwazylem, ze pasujace felgi 15' wystepuja z roznym oznaczeniem ET np. ET34 ET37 ET40 i wszystkie one sa do pasków. Proszę o pomoc jakie beda najlepsze do mojego auta

Tutaj jest napisane, co to jest ET-podalem tam odpowiednie linki:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=38094

To, ze sprzedajacy z Allegro pisza, ze wszystko jest do Passata, nie jest zadnym wyznacznikiem.

Do Twojego modelu byly montowane felgi o ET45, po liftingu byly montowane ET37-szukaj tych rozmiarow i pomiedzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pasku B5 miałem na zime felgi R15 6,5J ET33 z AUDI. Pasowały bez najmniejszego problemu, ale tak jak napisał KRAWCOL do paska szły 37 i 45 i takich również bym szukał.

Edytowane przez dtambor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc, wlasnie zakupilem felgi o ET37.

 

Topic do zamkniecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności