Skocz do zawartości
marcin_ci

Relingi do sedana passat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam maly problem wybieram sie na daleka trase moim paskiem i mam zamiar zamatawac bagarznik dachowy czyli taki BOX ale niemam zielonego pojecia jakie relingi powinienem kupic niemam pojecia jak je zamatowac i jakich szukac w rynienkach niema zadnych oznaczen wskazujacych mocowanie relingow czy ktas z was mial stycznosc z relingami w sedanie nieukrywam ze poraz pierwszy mam zamiar to zamatowac wiec wolam POMOCY!!!

dzieki i pozdrawiam

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcin_ci

 

Wygląda to tak w oryginale.Powodzenia.;)

 

b5relingdachowyha7.png

[url=http://g.imageshack.us/img521/b5relingd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to tak w oryginale.Powodzenia.

Jurek ale to przecież nie są relingi. To jest bagażnik. Poza tym już 2 x koledze tłumaczyłem że relingi nie występują w sedanie. Pisałem że tylko bagażnik. Pisałem to tutaj i tutaj oba posty wylądowały w koszach a kolega nadal się upiera z relingami (przynajmniej w tytule).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jurek ale to przecież nie są relingi. To jest bagażnik. Poza tym już 2 x koledze tłumaczyłem że relingi nie występują w sedanie. Pisałem że tylko bagażnik. Pisałem to tutaj i tutaj oba posty wylądowały w koszach a kolega nadal się upiera z relingami (przynajmniej w tytule).
Jacek, a czy ja napisałem ze to relling do sedana?Oczywiste ,że sedan nie może mieć rellingów , tylko bagażnik dachowy.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki koledzy oto wlasnie mi chodzilo, tak jak kolega pisal ze to niesa relingi ale ja pisalem ze niemam zielonego pojecia na ten temat i taki bagaznik mi wzupelnosci wystarcza , dzieki Jurek za fotke teraz wiem czego szukac.

Pozdrawiam

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podłączę się troszkę do tematu. Mam Passata b4 kombi i chciałbym do niego założyć relingi. Mam tylko plastikowe listwy wzdłuż dachu. I tu pytanko. Czy na każde listwy można zakładać relingi? Jeśli nie to w jaki sposób można rozpoznać czy mam właściwe? I w jaki sposób można ewentualnie zmienić te listwy?

Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne pytanie koledzy.

Orientujecie się może czy do Passatów B5 sedan przed i po lifcie występowały jakieś bagażniki na dach?

Dokładnie chodzi mnie o belki poprzeczne do których później montuje się bagażnik. Chciałbym wozić na dachu snowbordowe deski lub narty i szukam jakiś mocowań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bagażnik dachowy (belki poprzeczne) do sedana i są do nich jeszcze dokładki do trzymania nart.

 

tu masz belki

http://allegro.pl/bagaznik-dachowy-vw-passat-b5-audi-a4-b5-oryginal-i3669658146.html

http://allegro.pl/vw-passat-b5-bagaznik-bazowy-dachowy-oryginal-i3735711827.html

Edytowane przez konrad5516

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności