Skocz do zawartości
a.m.o.s

Co myślicie o JVC KD-AVX33?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, ta jednostka zaczyna mieć całkiem atrakcyjne ceny jak na swoje funkcje - na allegro stoją za niespełna 1400pln. Nie wiem natomiast jak wypada brzmieniowo w porównaniu np. z alpinkami w analogicznej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Tomku takie małe pytanie na marginesie sorry za ot ale zawsze się zastanawiałem po co komu coś takiego w bolidzie to tak jak oglądanie filmików w telefonie zupełnie bezużyteczne w dzień. Nie lepiej wybrać coś co ma porównanie ceny z jakością :confused:.

Bez urazy !!!! jestem amatorem jeśli chodzi o audio

Pozdrawiam Serdecznie Miłosz :vw:

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brzesiu
Jak w temacie, ta jednostka zaczyna mieć całkiem atrakcyjne ceny jak na swoje funkcje - na allegro stoją za niespełna 1400pln. Nie wiem natomiast jak wypada brzmieniowo w porównaniu np. z alpinkami w analogicznej cenie?

 

Kolego pamiętaj jedną podstawową zasadę ktora sprawdza sie praktycznie w kazdym aspekcie życia.

 

Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.

 

Chcesz mieć jednoste multimedialna to dopłać kilka zł do jakiegoś kenwoda 2din cena cie nie zniszczy a i brzmienie będziesz miał na w miarę dobrym poziomie.

 

Chcesz mieć dobre granie kup za te pieniądze jakąś Alpinke Klarka lub coś używanego.

 

Oczywiście pomijam sprawę komponowania sie tego radia w konsoli środkowej ale to też przemyśl żeby cie nie denerwował taki skrzat po jakimś czasie.

 

Pomyłś dokładnie czego chcesz od radia i generalnie co jest tobie najbardziej potrzebne.

 

Np. Blutucz fajna sprawa

Nawigacja jeszcze fajniejsza

Port usb na kablu kapitalna sprawa

Korektor graficzny więcej niż 3 stopniowy

Wbudowany procesor przyda sie jak połkniesz bakcyla

Pokrętło bardzo wygodna żecz jak nie przewidujesz pilota przy kierownicy

Jak często zmieniasz płyty odpuśc sobie wszelkie windy szukaj czegos ze szparą.

Pamietaj ze caly czas nie jest w standardzie osobne wyjszczie na kanał przedni tylny i subwufer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego zadałem to pytanie, ponieważ sprzęt jest wręcz obładowany bajerami byłem ciekaw jak komponuje się przy tym brzmieniowo. Po co mi taki ekran? Generalnie z pewnością nie do oglądania filmów, to robię w domu na zdecydowanie większej przekątnej ;) Ale już możliwość podpięcia kamery cofania jest dla mnie fajną opcją (a dla mojej żony i mojego portfela jeszcze lepszą - właśnie kupiłem dużego sedana :617:)

Potwierdziliście więc moje wątpliwości.

 

Żeby pozostać w temacie, już czysto teoretycznie - ostatnio przeczytałem coś takiego, że Nakamichi jest już tylko cieniem dawnej marki i jakości, ponieważ należy do Chińczyków. Prawda to czy fałsz? Cenowo nie wypada nawet tak kosmicznie. Z drugiej strony firmy znane w branży wysuwają twierdzenia w stylu: "Jest Nakamichi a potem długo, długo nic i dopiero inne renomowane marki"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brzesiu

[quote name=a.m.o.s;352062

Żeby pozostać w temacie' date=' już czysto teoretycznie - ostatnio przeczytałem coś takiego, że Nakamichi jest już tylko cieniem dawnej marki i jakości, ponieważ należy do Chińczyków. Prawda to czy fałsz? Cenowo nie wypada nawet tak kosmicznie. Z drugiej strony firmy znane w branży wysuwają twierdzenia w stylu: "Jest Nakamichi a potem długo, długo nic i dopiero inne renomowane marki"[/quote]

 

Coś tam w tym jest ale jakby sie tak nad tym użalać to w dziesiejszych czasach mało jest juz żeczy made in japan,germany,france.

 

Szczerze powiedziawszy naki faktycznie fajne radyjka ale tyle kasy bym na nie nie wydal.

poza 700 moim zdaniem te radia swojej ceny nie sa warte.

 

sony 90 jest nowa w kartonie do dostaniea w granicach 2400

Mając troche wiecej kasy mozesz wyhaczyc clariona hx d2

Poneer dex p90 jest za ok 3000 to tez jest kapitalne radyjko

 

Mozna tez poszukac jakis rokforuw denonów i innych tego typu konstukcji.

 

Powiem tobie tak gdymym mial wybierac radyjko za te powiedzmy 2500 kupiłbym sonego 90 lub alpinke 7909

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nakamichi jako tako przestało istnieć jakoś w latach 90'tych a teraz ktoś przejął nazwe i zgrabnie robi marketing więc chyba szkoda kasy.

 

Jeśli zależy Ci na brzmieniu to poszukaj radyjek o których pisał brzesiu bo wie co mówi...

 

dodaj do tego alpine 7944r - ciężko znaleść taką która czyta wypalane płyty - moja zaczyna mieć ostatnio problemy nawet z oryginałami i chyba trzeba będzie wreszcie laser wymienić...

 

A i ten tego... te radia to deck'i więc potrzebują zewnętrznego wzmacniacza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności