Skocz do zawartości
trol2008

problem na dachu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

mam nastepujacy problem . niema tego na forum a przynajmniej nie wiem jak to sie nazywa i nie mogłem znalesc .

 

A wiec chodzi o listwe która idzie po obu stronach lewej i prawej krawędzi dachu , po ich wyjeciu powstaja rowki .

 

moze mi ktos napisac jak to sie nazywa ???

 

i co zrobic gdy mi jedna z nich odstaje , tzn jeden koniec .

 

mozna to przykleic jakos ?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę ten koniec który odstaje przykleic klejem ??

 

nie zaszkodzi to lakierowi ??

 

jest taki klej. nazwy nie pamietam , znajduje sie w pojemnijach takich jak silikon , czyli pojemnik przeznaczony do pistoletu , czy jest on bezpieczny o ile wogóle moge go uzyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z której strony odstaje , może od strony szyby przedniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak . i gdy ja wcisne to tak jakby sie wypałęcza , tzn jest jakby idzie jakby bokiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Listwa oryginalnie powinna być wciskana, może ktoś wcześniej ją niezbyt umiejętnie wyciągał i dlatego teraz odstaje; spróbuj ją podkleić silikonem w tym miejscu.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielke dzieki :) a jezeli by została tak ja jak teraz zwichrowana, czy woda mogła by sie dostać w miejsca które nie powinna czy moze to w niczym nie przeszkadza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wielke dzieki :) a jezeli by została tak ja jak teraz zwichrowana, czy woda mogła by sie dostać w miejsca które nie powinna czy moze to w niczym nie przeszkadza ?

 

W niczym nie przeszkadza, co najwyżej optycznie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to super :] myslałem ze bedzie cos przeciekało lub cos w tym stylu, ale jezli tak to zostawie ja chyba tak jak jest , wsadziłem zakos, nie odstaje ale jest wypałęczona , ale siedzi . mam nadzieje ze jej nie zwieje :P jeszcze raz dzike :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory za błędy . pózna godzina i oczy sie kleja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności