Skocz do zawartości
cepter

Zmieniarka Philips do MFD

Rekomendowane odpowiedzi

w przypadku wersji navi to raczej znaczenia nie ma, ja mam dokładnie taki zmieniacz a wersja navi to D.

a nie myslałeś o odtwarzaczu DVD ;) ?? to jest lepsza opcja, odtwarza DVD, MP3, Jpg, DVX, vcd CD itp ... np: coś takiego:

http://www.allegro.pl/item427405869_dvd_phantom_divx_mp3_cd_vcd_multimedia_adapter.html

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

400 zl roznicy to ponad 200%, wiec narazie skupie sie na wekslarce by mojej malzonce zrobic dobrze bo ona jej potrzebuje, a ja mam fabryczny tuner TV i mi styka. moz w przylosci wstawie se monitory w zaglowki wiec dvd wtedy zamontuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość martol

Czy jest problem z podlaczeniem takiego odtwarzacza DVD bedac raczej laikiem wte sprawy czy zlecic to komus kto sie na tym zna , a jak tak to czy moze ktos podac jakies namiary na ludzi zakladajacych ten sprzet (chodzi mi o region Poznania). Z gory dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Trociniarz
Czy jest problem z podlaczeniem takiego odtwarzacza DVD bedac raczej laikiem wte sprawy czy zlecic to komus kto sie na tym zna

 

Jeśli nie masz narzędzi, miejsca i nie znasz sie na elektronice to zleć to komuś, podejrzewam że skasują Cie 50-100zł za podłączenie, trudne to nie jest, ale podstawowe pojęcie i narzędzia należy mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem ta zmieniarke co napisalem w pierwszym poscie i po podlaczeniu do navi nie dziala mi.

tzn wogole mi ja nawi nie widzi.

czytalem gdzies kiedys ze nawi moze byc nie ustawiona do obslugi zmieniarki.

moje pytanie jak to zrobic?

Mysle ze powyzsze moze byc prawda bo ja rowniez mam orginalny tuner tv i po odlaczeniu go od nawi jest on jak gdyby dostepny tzn tam gfdzie sie wybiera zrodlo to jest ciemniejszy i kursorem mozna na niego najechac natomiast na cd nie najezdza wogole kursor.

prosilbym o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz przekodować navi. Było już o tym pisane kilka wątków niżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dorwij kogoś z vagiem i zleć przekodowanie radia (kanał 56) - nie nawigacji !, do ostatniej cyfry trzeba dodać 2 i już ;)

Pozdrawiam

----------------------------------

xxxx?: Radio

+0 - Radio mit passiver Antenne (Stabantenne)

+1 - Aktive/Ferngespeiste Antenne

+2 - CD-Player/Wechsler

+4 - Zweitdisplay im Schalttafeleinsatz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos mi kabelek od vaga padl i musze go odeslac na gwarancje. kto z trojmiasta moze mi przeprogramowac radio by widzialo zmieniarke?

a w serwisie u plichty mi to zrobia? bo na poniedzialek mam przeglad umowiony jak zrobia to orientuje sie moze ktos za ile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cos mi kabelek od vaga padl i musze go odeslac na gwarancje. kto z trojmiasta moze mi przeprogramowac radio by widzialo zmieniarke?

a w serwisie u plichty mi to zrobia? bo na poniedzialek mam przeglad umowiony jak zrobia to orientuje sie moze ktos za ile?

Ja jestem z trójmiasta i mogę to sprawdzić, przy okazji ten kabelek też ;)

Plichta nie weźmie więcej niż przysłowiową stówkę :)

Ja pewnie nieco mniej :D

... sie dogadamy :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to bym chetnie skorzystal z Twej pomocy. jak sie z toba mozna umowic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności