Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam zamiar wymienic tą gume i jak się to fachowo nazywa bo chciałbym zadzwonić do gościa i się zapytać

dsc00168ii4.jpg

dsc00168ii4.1210031f3f.jpg

 

i czy to normalne że w srodku jest taki syf ,czy mam przed założeniem tej gumy to wyczyscić, strasznie mi kopci czarnym dymem jak dodam gazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bardzo dymi to szukaj nieszczelności (na dobry początek) - znajomemu dla przykładu pękł pod spodem właśnie ten element który zaznaczyłeś na zdjęciu.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak bardzo dymi to szukaj nieszczelności (na dobry początek) - znajomemu dla przykładu pękł pod spodem właśnie ten element który zaznaczyłeś na zdjęciu.

 

Pozdrawiam

 

no własnie mi pękł od spodu ten element i chodzi mi o nazwe tego wynalazku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według Etki jest to wąż ciśnieniowy nr.1HO 145 834 J.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i kosztuje 90zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki panowie za pomoc, kazdy ma po punktcie

 

jeszcze jedno pytanko,czy można zamawiać przez etke???

 

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dzięki kolego za punkcik mam ETKę i nie za bardzo wiem co musiałbym zrobić abym mógł coś kupić niech inni może sie wypowiedzą,pozdrawiam serdecznie miłego wieczorku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tekstu "przez Etkę" :confused:

Ja biorę nr. z Etki i targam z numerem do sklepa i zamawiają tą tajlę - chyba o to chodzi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pytanko,czy można zamawiać przez etke???

 

 

 

pozdrawiam

ETKa jest to spis serwisowy części do danego modelu i zawiera nr. po których można nabyć oryginalne części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roberto Nice - trance na twoim miejscu dał bym sobie spokój z oryginałem jeżeli naprawdę to kosztuje 90 zł. Poszukał bym jakiegoś innego węża który by podpasował średnicą.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90 zł to nie dużo, do silnika 1Z te węże są znacznie droższe ze względu na kształt. Osobiście widziałem paska AFN z dorabianym wężem, tylko nie pierwszym lepszym a kupionym za parę zł w sklepie z wężami i elementami hydraulicznymi (takimi do koparek, ciężarówek itp.). Wizualnie nie rzucało się to nawet w oczy i niewprawiona osoba nawet tego nie pozna, natomiast wytrzymałość takiego zamiennika z pewnością nie jest gorsza od orginału.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności