Skocz do zawartości
Jaszczur

Regulacja reflektora mam problem!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów. Mam mały problem otóż wczoraj gdy robiłem badania auta gość chciał mi wyregulować takim kluczem światła itd stojąc na przeciwko auta lewy reflektor dał się ustawić ale jest problem z prawym . Oświeciło mnie od razu że kiedyś przy wymianie żarówki wypadła mi taka zębatka a pojęcia nie miałem skąd obejrzałem wtedy wszystko i stwierdziłem że nieważne, posiałem gdzieś to w domu i już pewnie nie znajdę.

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/73787edc98ec995f.html

 

ta która jest widoczna w linku jest od regulacji światłami z kabiny kierowcy jest tez taka druga która jest niedaleko tej która jest widoczna na fotce ona odpowiada za regulacje takim kluczem wkłada sie go i kręci chyba wszyscy wiedza o co mi chodzi i mam problem bo światło świeci gdzieś całkiem gdzie indziej niz powinno a ustawić się tego nie da bo nie mam tej zębatki. Co mam zrobić kupić nowy reflektor czy próbować załatwić taka zębatkę??? W ASO mi powiedzieli że nie maja takich rzeczy. Może ktoś z was koledzy miałby na zbyciu takie coś np z jakiegoś rozbitego reflektora byłbym wtedy wdzięczny bo naprawdę lewe światło świeci mi gdzieś w kosmos.Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ta też jest od regulacji tym 'kluczem'. Jedna jest dla przedziału góra-dół, a druga na boki. Do regulacji z wewnątrz samochodu jest silniczek schowany w lampie.

 

Mam na zbyciu taką. Jak podjedziesz do Ci dam ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z miłą chęcią bym podjechał po nia kolego ale ja mieszkam od ciebie jakieś 500km także niestety.Moglibyśmy się jakoś dogadać co do wysyłki i ewentualnie ceny za tą zębateczke ale to już na priv maila.Co ty na to?? Poza tym masz racje ta zębatka też jest do regulacji tym kluczem ale ja potrzebuje tej drugiej zębatki.Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem na priv. Temat do zamknięcia ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności