Skocz do zawartości
superrysiek

Proszę o kalkulację kosztów malowania.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ostatnio przytrafiła się kolizja w której uszkodzony został cały bok w Passacie b3 sedan. Do wymiany są drzwi i błotniki. Jakie mogą być koszty malowania tych elementów ( bo nie mogę znaleźć w ty kolorze) i zapewne wycinania i wmontowywania tylnego błotnika oraz demontaż całego osprzętu drzwi i ponowne ich zamontowanie na pomalowanym elemencie? Nie Mam pojęcia jak bardzo mam walczyć z ubezpieczalnią, a oględziny w Poniedziałek. Proszę o kalkulację

 

Pozdrawiam

 

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za samo malowanie elementu w Szczecinie wołaja 250-300 zł, reszty niestety nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moich okolicach to też jest ok 250 zł od elementu. Zawsze jednak można się targować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaprzyjaźniony lakiernik w Toruniu bierze 280 zł za element, ale element musi być "goły".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi za wstawienie nadkola tylniego krzyczeli 100 dodam a malowanie 200-300 zł za element.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy piszą 200 zł za element musisz liczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za zainteresowanie. Wasze opinie bardzo mi pomogły. Trafiłem jednak na źródło i może uda mi się kupić te elementy w jednym kolorze - takim samym jak reszta. Problem będzie tylko ze wstawieniem nowego błotnika bez cięcia się nie obejdzie :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio lakiernicy wołają nawet 350zł za element. Jednak trzeba się nastawić na te 300zł. Jeśli znajdziesz części o takim samym kodzie barwy to musisz wziąć jeszcze pod uwagę koszty polerki całego auta, bo rzadko się zdarza żeby po wymianie nie było różnicy kolorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za cały bok z ubezpieczenia powinieneś dostać około 2000 zł,ja w poprzednim samochodzie tak miałem,to była Astra,cały bok do malowania,przyznali mi 2600 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Konradn17

Panowie posiadam paska 98 rocznik.I chce zmienić jego barwy..mianowicie..listwy z czerni na chrom a reszta z czerwa na czerń..I tu sie pojawia moje pytanie.Jakie są tego koszty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności