Skocz do zawartości
TrojkaT

relingi chromowane passat b6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moze ktos mi doradzic gdzie moge kupic najlepiej , chcem wymienic na dachu w kolo okien i na drzwiach wkolo ( mam niestety zwykle plastiki czarne) :) I czy samemu zrobic czy zeby mi ktos zrobil :) pytam bo jestem w tych rzeczach laikiem

 

pozdrawiam

 

Hej

znalazlem takie cos http://allegro.pl/item394388429_listwy_listwa_chrom_4_metry_szer_35mm_35_mm_nowosc.html

ale chyba lepiej bylo by oryginalne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek

akurat jestem z bydgoszczy i wiem co to za sklep i nic nie mowie o nim bo nie kupowalem nic...ale takie naklejane listwy to jest tragedia..kolega nakleil do B5 3b i po zimie odchodza od slonca tez...ogolnie trzymaja sie...ale na zakretach...staja pionowo:P widac klej i takie tam...

pozdr. :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRosze o pomoc gdzie dostane oryginalne lub jakies uzywane na Allegro pucha smierdzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to poszukaj na allegro,bywają często,chyba że masz robić wiejski tuning to kupuj listwy na metry:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawel zadnej wiochy tylko :) szukam narazie nic nie ma jesli by ktos cos mial lub kogos znal kto ma prosze o PW

narazie jest tylko to a chce kupic wszystko za jednym razem :)

http://allegro.pl/item396214683_oryginalne_listwy_chrom_tylne_drzwi_passat_b6_b7_.html

 

na tylnie drzwi P+L

i relingi na dach

 

http://allegro.pl/item393860208_passat_b5_b6_relingi.html

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki pawel , tylko czemu taka roznica jeden sprzedaje za 150 zl komplet a tu co mi podales 800zl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki pawel , tylko czemu taka roznica jeden sprzedaje za 150 zl komplet a tu co mi podales 800zl ?

no jak to czemu,przecież te za 150zł są czarne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ty gadasz ? napewno czarne na zdjeciu nie wygladaja na czarne :) uh?

A co sadzicie zeby zdjac elementy i dac je do chromowania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam cie,jestem nowym użytkownikiem forum , mieszkam w anglii , mam ten sam model co i ty , ostatnio kupiłem listwy chromowane i nakleiłem je na istniejące czarne , wygląda to dość ciekawie ,nic się nie odkleja póki co , a dość często jeżdżę na myjki ciśnieniowe i rolkowe , nic się nie dzieje.Miałem do wyboru listwy szerokie takie jak w oryginare , lub wąskie , wybrałem te drugie , i jest ok.pozdrawiam.

p.s.jeśli jesteś zainteresowany wyślę zdjęcia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności