Skocz do zawartości
superrysiek

lokata bankowa - jaka???

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym proponował garaż to jak ktoś już tutaj napisał. Sam szukam drugiego na wynajem ale u mnie w mieście takie jest zapotrzebowanie, na tego typu rzeczy że ciężko znaleźć jakikolwiek(widziałem jeden za 25tys:| i do tego nic specjalnego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A no fakt zaniedbałem sie pod tym względem...

No to Raz zamawiaj !!! do listy się dopisuj!

I na spocik się pisz :) jak będzie :) a pewno będzie w połowie lipca albo pod koniec :))

 

Ja bym proponował garaż to jak ktoś już tutaj napisał. Sam szukam drugiego na wynajem ale u mnie w mieście takie jest zapotrzebowanie, na tego typu rzeczy że ciężko znaleźć jakikolwiek(widziałem jeden za 25tys:| i do tego nic specjalnego).

 

Nieruchomości są były i chyba będą najlepszą inwestycją, ale długoterminową !

Uważam że w Puławach opcja by się sprawdziła:) bo garaży to za dużo nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz aktualnie do garażu mam 650m i jest to skupisko garaży blaszaków i gość bierze miesięcznie od 50zl do 90zł (zależy czy ktoś ma własny czy tego gościa). Miesięcznie ma ok 2tys za nic. A z murowanymi garażami to w sączu jest cieżko, jak ktoś już ma to nie chce się go pozbywać, bo za miesiąc wynajmu ma więcej niż za rok na lokacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek

kiedys miałem ksiązeczkę od babci :) cos ok 7000 w 3 dni ją rozpracowałem hehe najlepsza lokata to inwestycja! bo to zarabia a jak kasa potrzebna to wtedy kredyt wkoncu banki tez i od tego są ;)

 

a lokata to gdzie wkoncu najlepsza?? tak z ciekawości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja bym załorzył lokatę inwestycyjną :) np: kupiłbym garaz na samochód i przykładowy zmotoryzowany sąsiad zapłaci CI 100zł za miesiąc i juz masz 12% od 10000 w skali roku

 

 

Madrze myslisz ja wlasnie planuje zakup garazu dla curki ma 3 miesiace nie cale taka inwestycja. Licze ze w ciegu 10lat splaci sie calkowicie i jak bedzie miala 20lat kapital sie potroi !! czyli garaz + 200% zysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę trochę, jaki bank możecie mi polecić z najkorzystniejszą lokatą na dwanaście miesięcy , może być też więcej niż dwanaście ? Chcę przeznaczyć około 15 tyś., a puki co nie mam żadnego rozeznania w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawel, ogolnie proponuje zadzwonic do openfinance i tam zlapiesz kontakt do pani/pana, ktory to moze podpowiadac tobie, jak najlepiej ulokowac w danym momencie kasiore.

od siebie powiem ze ja mam lokate na pol roku, oprocentowanie to 5.65% z codzienna kapitalizacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie lokat nie mam w swojej ofercie, ale inwestycje o dłuższym terminie już tak, więc polecając swoje usługi odsyłam do linku - http://www.forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=90136

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności