Skocz do zawartości
Gość hezek

koty na łańcuch!

Rekomendowane odpowiedzi

Marecek ofertowałeś!Tematyka mi podeszła.3 dni temu zamordowałem sarenkę.Wyskoczyła zaraz przed wóz,całe szczęscie że auto słuzbowe:-)).Peugeot partner już u blacharza(maska,chłodnica,podłuznice,lampka).Auto ubezpieczone w PZU....wykazali się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie uszkodził ci nic ten wielki psiak ?

Nie, nic nie uszkodził. Psiak już leżał na jezdni, więc był raczej niski ;) Tylko trochę nabrudził ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziki na łańcuch! Albo chociaż do zagrody!

 

Dzisiejszej nocy (ok 4 nad ranem) miałem bliskie spotkanie ze stadkiem dzików. Na szosie było 3 lub 4 sztuki. Jechałem ok 80-90 km/h ale nie zdążyłem wyhamować. Próbowałem ominąć i prawie się udało. Jednego trafiłem chyba w ryj :D Pasio jest mocny :D jak dzik. Dzik poszedł do lasu, a pasek doznał tylko niewielkiej rany:

002%20v.jpg

Rozbity kierunek i pęknięta blenda. Całe szczęście nic więcej nie jest uszkodzone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek
Dzik poszedł do lasu

 

było go gonic!:D

 

kiedyś oplem asconą zdjąłem słupek betonowy od ogrodzenia i też straciłem tylko kierunek a zderzak spadł z zaczepów :)

 

polna droga za łukiem dwie panie jadą rowerami zajmując całą drogę! :drive: też na łańcuch?? :695:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drzewa na łańcuch!! :confused:

 

Ja to mam jakiegoś pecha ostatnio... W ostatnim miesiącu kamyk spod ciężarówki zrobił spory odprysk na szybie. Uderzyłem w dzika. A dzisiaj drzewo przewróciło się zaraz za passatem :eek: Szczęście że główny konar upadł za autem, a gałęzie tylko porysowały go. Porysowany jest dach, cała prawa strona (bez przedniego błotnika) i klapa. Zgięta antena audio, spadła antena CB.

Uszkodzenia nie są duże.

Facet ścinał drzewo przy drodze, jego żona miała pilnować czy ktoś może nie jedzie. Ale zamiast stanąć na środku drogi, to stanęła na brzegu, i to tyłem (!), nie widziała że akurat ja skręciłem z drogi głównej w tą drogę (publiczną) co oni tam wycinali te drzewa. Okropne uczucie jak coś uderza w dach :o

 

Passacika czeka polerka, prawdopodobnie po całości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek
Drzewa na łańcuch!!

 

ja bym tego gościa uwiązał:[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja bym tego gościa uwiązał:[

On miał piłę, wolałem nie ryzykować :P Zaliczka na naprawę jest, jutro ma być reszta. Oczywiście oświadczenie jest!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności