Skocz do zawartości
Gość code

Świadectwo homologacji

Rekomendowane odpowiedzi

Gość code

Czy jest możliwość otrzymania wyciągu ze świadectwa homologacji?

Poprzedni właściciel niestety mi takowego nie przekazał a w urzędzie komunikacji wymagają tego ode mnie aby przerobić auto ciężarowe na osobowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może jakiś rzeczoznawca? w pzmot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć dokument ze stacja diagnostyczna inaczej nic nie załatwisz w wydziale komunikacji. Na piękne oczy Ci tego nie przepiszą. Wal do diagnosty on wszystko wytłumaczy co jest potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość code
Musisz mieć dokument ze stacja diagnostyczna inaczej nic nie załatwisz w wydziale komunikacji. Na piękne oczy Ci tego nie przepiszą. Wal do diagnosty on wszystko wytłumaczy co jest potrzebne.

Niestety mój urząd komunikacji nie akceptuje żadnych diagnostów :/

Na szczęście udało mi się załatwić dziś temat u Bursiaka (mają mi załatwić takie świadectwo u Kulczyka)

Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie uznają od diagnosty:confused:

 

Ja w okręgowej stacji kontroli pojazdów zmieniałem z ciężarówki na osobowy.

Kwota w sumie 200 zeta z tym że 50 weźmie klient za to że zdejmie Ci kratkę.

Ja miałem już zdjętą i leżała sobie w bagażniku żeby był ślad że była a i tak kasę musiałem zapłacić za całe badanie :).

w zasadzie tylk okoleś zerknął na autko,zobaczył czy jest kratka i to wszystko.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można samemu zdejmować kratki a jeśli już zdjęta to i tak fakturę na usługę musi wystawić warsztat który ma wpisane w działalności przebudowywanie pojazdów. Z fakturką do diagnosty i po kłopocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no ja ją zdjąłem już w warsztacie bo tak naprawdę to na czasie mi zalerzało żeby jeszcze zarejestrować:)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest możliwość otrzymania wyciągu ze świadectwa homologacji?

 

Potrzebuję indeksy nośności i prędkości opon. Niestety info w wątku o oponach nie pokrywa się z tym co mówią w ASO. Można gdzieś poprosić o kopię? Czy pozostaje tylko pytać kogoś kto ma taki sam samochód? Nie muszę mieć autoryzowanego odpisu, to tylko info dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności