Skocz do zawartości
Gość harmoniusz_13

Zamiennik zderzaka do B5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lospassatos

Witam.

Ja też ostatnio kupowałem podróbkę w sklepie z częściami płaciłem 115 zł.

Moje odczucie jest takie że po wymalowaniu i założeniu wygląda jak nowy, kolor lakiernik dobierze bez problemu. Jedyny mały szczegół, górna część zderzaka wchodzi pod maskę, (zasłania to chłodnicę od góry). Ten element zderzaka musi być pomalowany na czarno. Inne elementy plastikowe pod maską są po kilku latach użytkowania wyszarzałe i odróżnia sie od tej nowej czarnej farby. No ale z czegoś trzeba być zadowolony.

Albo kup na szrucie używkę za ok. 250 zł. która jest tak i tak do malowania. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie jak sie poczyta o olejach to zdurniec mozna powiem wam tak dla mnie ze wzgledu na to ze w ksiazce nie mialem zapisane jaki olej byl lany ani zadnej naklejki szukalem porad na forum niejaki hha zna sie na rzeczy olej motul ponoc jest najlepszy ale ponoc nie jezdzilem nie wiem ja zalalem do swego paska 2001 na pompowtryskach olej mialem do wyboory shel syntetyk mobil 1 i castrol wybralem mobil 1 5w50 syntetyk ponoc wczesniej spelnial norme 505.01 mechanik powiedzial mi tak sluchaj na castrol edge kuzaj zarabia na innych tez wiec pomyslalem ze zaleje mobil 1 syntetyk bo lalem wczesniej w astrze i nie bylo problemow tyle ze to byl benzyniak mam przejechane 6 tys narazie ok jak zrobie 10-12 to wam powiem narazie tylko tyle moge powiedziec i wcale nie zaplacilem tanio 184zl plus wymiana nie zaluje kasy na oleje ale czasami slucham porad mechanikow i intuicji.zobaczymy duzo osob patrze leje mobil1 5w50 mimo niby nie spelnianej normy i wszystko ok jak mowie nie chwale za wczesnie okaze sie po2-3 wymianach wtedy zobaczymy odpalal mi przy -23 c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie jak sie poczyta o olejach to zdurniec mozna powiem wam tak dla mnie ze wzgledu na to ze w ksiazce nie mialem zapisane jaki olej byl lany ani zadnej naklejki szukalem porad na forum niejaki hha zna sie na rzeczy olej motul ponoc jest najlepszy ale ponoc nie jezdzilem nie wiem ja zalalem do swego paska 2001 na pompowtryskach olej mialem do wyboory shel syntetyk mobil 1 i castrol wybralem mobil 1 5w50 syntetyk ponoc wczesniej spelnial norme 505.01 mechanik powiedzial mi tak sluchaj na castrol edge kuzaj zarabia na innych tez wiec pomyslalem ze zaleje mobil 1 syntetyk bo lalem wczesniej w astrze i nie bylo problemow tyle ze to byl benzyniak mam przejechane 6 tys narazie ok jak zrobie 10-12 to wam powiem narazie tylko tyle moge powiedziec i wcale nie zaplacilem tanio 184zl plus wymiana nie zaluje kasy na oleje ale czasami slucham porad mechanikow i intuicji.zobaczymy duzo osob patrze leje mobil1 5w50 mimo niby nie spelnianej normy i wszystko ok jak mowie nie chwale za wczesnie okaze sie po2-3 wymianach wtedy zobaczymy odpalal mi przy -23 c

A tak zapytam, co ma Twoja wymiana oleju do zamiennika zderzaka?

Bo czegoś tu nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że nie na temat to jeszcze taki bełkot że ciężko to przeczytać. Kolega chyba nie uznaje kropek i przecinków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności