Skocz do zawartości
pancio123

Modul komfortu o nr. 1J0 959 799 A

Rekomendowane odpowiedzi

szukałem po calym forum, ale nie znalazłem...

 

czy jest mozliwe w tym module konfortu zaprogramowanie domykania szyb ???

probowalem kodowania za pomoca jaki podaje "MAREK",(progranem z dos-a) ale nic z tego, nie dziala.

 

jesli ktos ogarnia ten temat to prosze o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było by możliwe, gdybyś posiadał moduł z numerem katalogowym, który posiada na końcu literkę "C" .

Jeśli masz "A lub B" to ratuje cię dołożenie autoalarmu, podłączonego do komfortu, np: SEO, i w tej sytuacji można uruchomić opcję domykania szyb i szyberdachu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
było by możliwe, gdybyś posiadał moduł z numerem katalogowym, który posiada na końcu literkę "C" .

Jeśli masz "A lub B" to ratuje cię dołożenie autoalarmu, podłączonego do komfortu, np: SEO, i w tej sytuacji można uruchomić opcję domykania szyb i szyberdachu.

Pozdrawiam

__________________

 

 

a z fabrycznym alarmem nie pojdie ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się nie da ... trzeba próbować, najwyżej stracisz godzinę. U kolegi w ibizie też niby się nie dało, 10 minut kombinowania i lekko zgadywania i wstrzeliliśmy się w odpowiednie adresy i pięknie działa. W czwartek w Krakowie na spocie Seata będzie masowe robienie domykania szyb dla tych co twierdzili że się nie da.

 

Do reszty co Ci nie działa? Sam program, nie komunikuje się, nie odpala? Czy żadne wartości nie pasowały? Odczytywałeś kolejne adresy pamięci? To istotne w którym momencie coś było nie tak żeby Ci pomóc. Zalogowałeś się też do modułu komfortu?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co się nie da ... trzeba próbować, najwyżej stracisz godzinę. U kolegi w ibizie też niby się nie dało, 10 minut kombinowania i lekko zgadywania i wstrzeliliśmy się w odpowiednie adresy i pięknie działa. W czwartek w Krakowie na spocie Seata będzie masowe robienie domykania szyb dla tych co twierdzili że się nie da.

 

Do reszty co Ci nie działa? Sam program, nie komunikuje się, nie odpala? Czy żadne wartości nie pasowały? Odczytywałeś kolejne adresy pamięci? To istotne w którym momencie coś było nie tak żeby Ci pomóc. Zalogowałeś się też do modułu komfortu?

 

Pozdrawiam

 

 

nie chce mi ustanowic polaczenie!

jak naciskam alt F nie wyskakuje mi okienko, a jak juz wejde w to okienko z menu i po ustawiam recznie to nie moge zatwierdzic alt O.

powiedzcie czy mozna to przekodowac za pomoca VAGA???

jak tak to prosze o jakies info.

 

pozdrawiam passatomanow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odpalasz ten soft z bootowalnej plytki to nie robisz zadnych kombinacji. poprostu dajesz esc zeby wejsc w main menu tam wchodzisz w configure i tam dajesz connect a tam z kolei po prawej zaznaczasz fixed i zatwierdzasz enterem ot cala filozofia

 

 

przekodowac za pomoca vag-com sie da ale ... musisz miec wersje conajmniej 5 hex-can i bardzo stabilna instalke windowsa + stale zasilanie bo jak sie cos zwiesi w trakcie zapisu to masz modul do kosza.

jesli nie znajdziesz nowych wartosci dla swojego modulu napisz mi adresy i stare wartosci to cos wymyslimy , możesz także (jesli masz modul zaczynajacy sie na 1j0 )

zczytac adresy :

 

04283

04289

08628

12724

16820

20916

ZANOTOWAC WARTOSCI !!! od pierwszych dwoch wartosci odejmij 6 i wynik zapisz jako nowe wartosci, a do pozostalych adresow do wartosci dodaj 4 i rowniez zapisz jesli sie nie powiedzie wroc do poprzednich wartosci i sproboj z tymi adresami :

 

04286

04291

04296

08628

12724

16280

20916

w tym przypadku 6 odejmujesz od 3 pierwszych reszta adresow jak powyzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jamam moduł z literka Q na koncu moze ktos mi poda blizsze informacjie na jego temat, tzn co moge w min zaprogramowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak odpalasz ten soft z bootowalnej plytki to nie robisz zadnych kombinacji. poprostu dajesz esc zeby wejsc w main menu tam wchodzisz w configure i tam dajesz connect a tam z kolei po prawej zaznaczasz fixed i zatwierdzasz enterem ot cala filozofia

 

 

przekodowac za pomoca vag-com sie da ale ... musisz miec wersje conajmniej 5 hex-can i bardzo stabilna instalke windowsa + stale zasilanie bo jak sie cos zwiesi w trakcie zapisu to masz modul do kosza.

jesli nie znajdziesz nowych wartosci dla swojego modulu napisz mi adresy i stare wartosci to cos wymyslimy , możesz także (jesli masz modul zaczynajacy sie na 1j0 )

zczytac adresy :

 

04283

04289

08628

12724

16820

20916

ZANOTOWAC WARTOSCI !!! od pierwszych dwoch wartosci odejmij 6 i wynik zapisz jako nowe wartosci, a do pozostalych adresow do wartosci dodaj 4 i rowniez zapisz jesli sie nie powiedzie wroc do poprzednich wartosci i sproboj z tymi adresami :

 

04286

04291

04296

08628

12724

16280

20916

w tym przypadku 6 odejmujesz od 3 pierwszych reszta adresow jak powyzej

 

hmmmm.

mam fejsik od kolegi yasska, kkl409 chyba sie nazywa.

vaga mam 311.2.

co myslisz o tym ???

pojdzie na tych klockach ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmmmm.

mam fejsik od kolegi yasska, kkl409 chyba sie nazywa.

vaga mam 311.2.

co myslisz o tym ???

pojdzie na tych klockach ???

 

 

Podejdzie o ile masz kabelek pod COM a nie pod USB. Pod USB to tylko chyba HEX-em ale na 100% nie jestem pewien. Później program w czystym Dos-ie, szczypta umiejętności i radość z posiadania domykanych szybek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności