Skocz do zawartości
Danek75

Wyjazd grupy kuj-pom i wlkp do SPAŁY

Rekomendowane odpowiedzi

Po sobotnim SPOCIE w Trouniu, zaczęliśmy z nakonr-em wstępnie rozmawiać o wyjeździe na ZLOT. Jako, że grupa kujawska, choć liczna, to "niemrawa" na wszelkie przedsięwzięcia, tak więc może byśmy zaplanowali wspólny wyjazd członków z obu grup. Userzy z Bydgoszczy, Poznania tudzież "głębszych" częsci Polski mogliby pomyśleć - gdzie i mniej więcej o jakim czasie - można się spotkać na trasie, by zebrac "jakąś" kolumne aut i pojechać taką kawalkadą dalej. Co wy na to :?: Czekam na jakieś sensowne propozycje. Mamy XXI wiek, erę komórek i CB, wiec problemu z komunikacją raczej być nie powinno.

Oczywiscie oprócz w/w grup mogą się dołączyć również inne - to tylko kwestia dopasowania czasu i miejsca :ok:

 

PZDR...... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi

i co bede sie wlokl za wszystkimi? ja na trasie ze 180 nie schodze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i co bede sie wlokl za wszystkimi? ja na trasie ze 180 nie schodze

Ja mniej jak 1.40 zł też nie jeżdzę, ale raz w roku można się "zmobilizować" i jechać te 110 - 130 km/h , no nie :?::hyhy:

 

ps: Michał - zalożymy ci "elektroniczną nianię" lub zblokujemy biegi od "trójki" w górę :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ps: Michał - zalożymy ci "elektroniczną nianię" lub zblokujemy biegi od "trójki" w górę

cegłówkę pod gaz :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cegłówkę pod gaz :rotfl:

Lub drewniany klocek :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi

nie pije z wami :P szubrawcy :P joke

a tak powaznie i tak jedzie ze mna rodzina! i wspolnik z rodzina VectraB 1.8, a on jest nader spokojny czlowiek (to ja rozdziewiczylem mu auto i wskazowka opadla z prawej strony ;))) ), zaden pirat, wiec 110-130 uwazam za sluszny przedzial i oczywiscie chetnie pojedziemy wieksza ekipa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz - już mądrzej piszesz :hyhy: No ewentualnie mogę jechać przed tobą i "blokować" ci temperament - jeśli nagle zechciałbyś poszalec na drodze. Najbezpieczniej jednak bedzie jak ci ze dwa przewody WN ze świec zdejmiemy :ok:

 

ps: a ktoś z Bydzi się w ogóle wybiera :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżajac watek, to chyba czas najwyzszy zacząc planować - gdzie (w jakim miejscu), o której godzinie, jaką trasą i ile samochodów będzie jechac z wielkopolski i kujaw do Spały :?:

 

:569:OBUDZICIE SIĘ W KOŃCU :?::hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odświeżajac watek, to chyba czas najwyzszy zacząc planować - gdzie (w jakim miejscu), o której godzinie, jaką trasą i ile samochodów będzie jechac z wielkopolski i kujaw do Spały :?:

 

:569:OBUDZICIE SIĘ W KOŃCU :?::hyhy:

 

no i co z tym planem ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi

no to sie szybko bujnales :) dzis 11:00 kaufland w Inowrocławiu, jedziemy do Gniezna, laczymy sie z pyrlandia i zach-pom i smigamy do wrzesni,na A2 i dalej ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności