Skocz do zawartości
Gość shelle

Kto produkuje mapy dla RNS 510

Rekomendowane odpowiedzi

Gość shelle

Cześć,

 

jeździłem ostatnio passatem kolegi (2008 B6). Spodobała mi się mapa do nawigacji. Bardzo dokładna (dużo polnych dróg). Chciałbym ją zainstalować w samochodzie spoza stajni VW (terenowym). Oczywiście chcę użyć nawigacji przenośnej, jakiegoś palmtopa etc. Gdybym wiedział kto produkuje mapę Polski do RNS 510, może znalazłbym inne systemy nawigacji oparte na tej samej mapie. Dzięki za wszelką pomocą.

 

W drodze wdzięczności mini-recenzja RNS 510

 

Plusy:

- bardzo dokładna mapa, małe braki wśród dróg asfaltowych, zaskakująco duża (jak na nawigację samochodową) ilość dróg polnych

- rewelacyjny duży czytelny LCD

- integracja z konsolą centralną

- zrozumiałe, nie mylące komunikaty głosowe

- bardzo wygodne sterowanie (ekran dotykowy oraz gałka do zoom'owania)

- deaktywacja niewystępujących klawiczy podczas wpisywania nazw miejscowości/ulic

 

 

Wady:

- klawiatura ekranowa nie QWERTY tylko ABC (każdy kto zna na pamięć klawiature PC wymięka)

- bezużyteczny tryb wybierania najkrótszej drogi (wybiera polne, niektóre hardcorowe! fajne jak masz terenówke)

- nie rozróżnia dróg polnych od asfaltowych gminnych

- brak trybu w stylu "wybierz najkrótszą drogę asfaltową", tryb ekspresowy jest OK na długie trasy, na krótkich nadrabia straszne odległości (trasa typu niedzielny spacerek, do zrobienia 40km lokalnymi dróżkami a w ekspresowym nadrabia dodatkowe +10km; trybu ekonomicznego nie przetestowałem dokładnie, ale wydało mi się, ze działa jak miks ekspresowego i najkrótszego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość navigations

made in navteq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności