Skocz do zawartości
jptomczyk

Rockford Fosgate P162s V.s. Dego Po650 V.s. Rainbow Sax265

Panowie ktore z w/w glosnikow byscie zakupili?  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Panowie ktore z w/w glosnikow byscie zakupili?

    • ROCKFORD FOSGATE P162S
    • DEGO PO650
    • RAINBOW SAX265


Rekomendowane odpowiedzi

ROCKFORD FOSGATE P162S V.S. DEGO PO650 V.S. RAINBOW SAX265

 

Wszystkie w podobnej cenie, Panowie ktore z w/w glosnikow warte sa zakupu?

A własnie dałem możliwośc zagłosowania 3 razy bo zawsze można sie pomylic i zmienic decyzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brzesiu

Wybór trudny jak cholera. Dego będzie naturalne Rokword mocny a Rainbow sam nie wiem nic nie slyszalem z tej firmy ale opinie te konkretne przetworniki maja bardzo dobrą.

 

Gdybym miał brać w ciemno Brał bym Dego Ale ten Rokword mnie bardzo zastanawia Midbasy podobno maja zajebiaszcze.

Niech sie lepiej jeszcze wypowie ktoś bardziej obsłuchany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mnie też coś do Rockfordów ciągnie.

Po 1wsze Wyglądają bosko

Po 2gie Słyszałem że nieźle grają

Po 3cie mają po 2dwa Tweetery na głośnik, co jest dziwne. Może tweetery nie graja najlepeij więc dożucili po 1 więcej na głośnik.

 

Panowie prosze o opinie i głosy bo chciałbym do konca tygodnia zadecydowac i w Niedziele zamówic.

 

A i jak by sie dalo to prosze uzasadnic dlaczego wybor padl na .... 1 z 3ech glosnikow, uzasadnijcie co na TAK i co na NIE

 

kurna ludzie glosujcie bo raptem przez 3dni dostalem tylko 6 glosow :P ehhh... żenuła

Jak to jest 85 razy ktos przegladal i zielonego pojecia niemieli o glosnikach zero pomocy:P

// edytuj kolego posty, nie klep dwóch po kolei

// kazio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość masterevo

Ja bym wybrał rainbowa. dobrze ponoc gra i tyle . kolega ma w swoim aucie i nie narzeka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy slyszales ktores z pozostalych dwoch zestawow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość masterevo

słyszałem o Rockfordzie widzialem ale nie słyszałem i nie moge ocenić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie teraz to mam dylemat na maxa niewiem czy kupic odrazu glosniki na przod i suba czy zakupic glosniki na przod i na tyl a suba pozniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość masterevo

ja bym kupił na przód i na tył.. sub później. :)

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje kolego, to bylo szczere. Bo tutaj na tym forum raczej szczerze nikt ci nie odpowie w kwesti CA. Sa kolezkowie co probuja pocisnac jakis tani sprzet ale jak juz potrzebujesz uzyskac jakias szczera i dobra odpowiedz to wzasadzie zawsze konczy sie rozmowa bo nie jestes zdecydowany na ich chlamowaty sprzet :) wielkie dzieki Pozdrawiam Kuba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brzesiu

Kolego zastanów sie dobrze nad tym tyłem gwarantuje ze nie bedziesz z nich korzystał.

 

Tylne głośniki a zwłaszcza twitery cholernie zaburzają scenę do tego gdy masz inne zwrotnice z przodu i inne z tyłu możesz mieć problem ze zestrojeniem fazy.

 

Generalnie chodzi o przesuniecie dosłownie setne czesci sekundy i zamiast puk masz puk puk najpierw z przodu a później z tyłu.

 

Sens tylnego audio jest tylko wtedy gdy często kogoś wozisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 x KFC-W3011 - 12" subwoofer + box £64.99 GTA275 - 2 Channel Amplifier Blaupunkt £69.99 P162s - 16.5cm components Rockford Fosgate £149.99

no tak tak wyglada moje zamowienie.

Pod tego suba mam osobny wzmacniacz sony

Sony Xplod XM-DS1600P5

 

Powinno wszystko zadzialac, autko wycisze w maju jak bede w Polsce.

Nie wiem tylko czy autko utrzyma odowieni spadek mocy jak wszystko podlacze, potrzebny pewnie bedzie kondensator chyba....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brzesiu

Wytrzymać wytrzyma ale dla sprzętu jak i dla akumulatora lepiej jak zakupisz jakiś niewielki kondensator.

I nie zapominaj o kablach koniecznie beztlenowce ja u siebie użyłem zwykłych miedziaków i nie jestem zadowolony. Miedz miedzi nie równa.

 

Z kolei jak będziesz wszystko montować zwróć uwagę czy sygnałówki nie będą przechodziły niedaleko komputera jak tak to owiń je grubsza warstwą sreberka takiego zwykłego jak do pieczenia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok na sygnalowke zuce okiem, powiedz mi dokladnie ktore to te beztlenowce, bo chce je znalezc w UK, oni niewiedza co to las, drzewo, ani grzyby, to tym bardziej pewno niewiedza ze istnieje cos innego niz miedziane kable:), juz niemowie o tym ze ledwo co sa osiagalne MDF-y:) ktore i tak bede musial kupic w PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brzesiu

W tym sklepie z twojego linka widze tylko sploty miedziano srebrne jedni to chwalą inni ganią za zbyt piskliwe tony wysokie.

 

Generalnie jak patrz zeby najlepiej pisało cos w stylu for audio ,hi-fi czy cos w tym kontekscie, im wiecej gumy otacza splot to tez tym lepiej a i srednica przewodu lepiej zeby była większa niż mniejsza oczywiście w granicach rozsądku.

Bez problemu dostaniesz u siebie coś z dietza stingera itp. pamietaj ze audio gra zawsze z jakością najsłabszego elementu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość baca

ja bym na tył nie kupował, chyba , że rzeczywiście tam ktoś jeździ z uchem dobrym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wytrzymać wytrzyma ale dla sprzętu jak i dla akumulatora lepiej jak zakupisz jakiś niewielki kondensator.

I nie zapominaj o kablach koniecznie beztlenowce ja u siebie użyłem zwykłych miedziaków i nie jestem zadowolony. Miedz miedzi nie równa.

 

 

 

no chyba nie cesz mi powiedzieć że słyszysz różnice między miedzią beztlenową a zwykłą? A może się myle :659:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brzesiu

U tak i nie.

Sa ludzie o złotym uchu ale ja akurat do nich nie należę ale jest kilka innych powodów dla których warto zakupić kabelki for audio only.

 

Sa to zazwyczaj kable wyższej jakości z lepszą izolacją dzieki czemu słabiej zbierają wszelkie zewnęczne szumy a to już na prawdę słychać.

Poza tym kolega pakuje sie w sprzęt już z wyższej sredniej półki u niego może już być słychać niuanse których nie usłyszysz na sprzecie z półki niższej.

 

Kabelki to sprawa groszowa a podstawowe motto a audio to że zestaw gra z jakością najsłabszego ogniwa w układzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz2002

Witam. Miałem podobny problem. W koncu kupilem na przód rainbow sax 265 z tweeterami ,tyl phonocar pro tech. Na tylnych troche przyoszczedzilem. Tak mi doradzono . Podobno Rainbow daje wspaniałe srednie tony ,które cieżko wydobyc w passacie. Jak to gra mogę napisać w czwartek. Wtedy jestem umówiony na montaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A ja mam pytanie czemu nie bierzesz pod uwagę DLS R6A ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności