Skocz do zawartości
Gość tomeks

moment w 115km

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ja też już sie zastanawiałem nad wersją. Na metryce w kole jest napisane, że mam wersje Basis, ale wyposażenie chyba się nie zgadza (z tego co kiedyś wyczytałem). Otóż po pierwsze mam trójramienną kierownicę skórzaną oraz skórzaną dzwignię ham. ręcznego wraz z drążkiem zmiany biegów, 4x el. szyby, climatronic, 4x poduszki (gdzie przy basis wystepowaly tylko 2), tempomat, lodowke w schowku, regulacja lędźwiowego i pewno cos jeszcze by sie uzbieralo :) Tak jak kolega nie mam skóry i szyberdachu. dziwne :610:

 

Pozwoliłem sobie przytoczyć i przypomnieć z pewnej str. parę zdań na temat wyposażenia:

 

Wyposażenie standardowe: (wersji Basic): dwie poduszki powietrzne, ABS, regulacja wysokości fotela kierowcy, napinacze pasów bezpieczeństwa, immobilizer, wspomaganie układu kierowniczego, regulacja położenia kolumny kierownicy, elektrycznie ustawiane i podgrzewane lusterka, zdalnie sterowany centralny zamek, elektrycznie regulowane szyby przednie.

 

Dodatkowo w wersji Comfortline elektrycznie regulowane szyby tylne, tapicerka welurowa, chromowane elementy nadwozia.

 

Wersja Trendline posiada ponadto: sportowe siedzenia, skórzaną kierownicę, dźwignię zmiany biegów oraz hamulca ręcznego, a wersja Highline: ogrzewane przednie fotele, podgrzewane spryskiwacze szyby przedniej.

 

Wyposażenie dodatkowe: alarm, komputer pokładowy, dodatkowe gniazdo 12V w bagażniku, elektryczna regulacja foteli przednich, elektrycznie składane lusterka, tempomat, ESP, EDS boczne poduszki powietrzne, boczne kurtyny powietrzne, reflektory przeciwmgielne, elektrycznie otwierany szyberdach, klimatyzacja, ksenonowe reflektory, radioodtwarzacz, system nawigacji satelitarnej, automatyczna skrzynia biegów lub skrzynia Tiptronic.

 

no to na tyle :610:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamientajcie że skore klime zawsze można dołożyć jako opcja :610:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeks

Filip, czyli ja mam tak sam jak ty,a z tego co piszesz wychodzi ze mam trendline+dodatki.o co tu k***a chodzi? :609:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Przecież powinienieś wiedzieć o co chodzi. Może ktoś, czyli poprzedni właściciel osoba prywatna lub firma zakupiła podstawowe modele wozów z kilkoma cennymi dodatkami.

Jeżeli kupowano Basisy + dużo dodatków to taka decyzja byłaby mocno nierozsądna ale Trendline + dodatki to już jest OK.

 

Zawsze jak sie przyjdzie do salonu samochodowego to jest cennik wozu i drugi cennik przeważnie 3 lub 4 razy dłuższy z opcjami do dokupienia :)

W opcjach i dopłatach VW jest jednym z mistrzów.

Może tak właśnie było, że kupiono pewną wersję wraz z paroma istotnymi opcjami wyposażenia za dodatkową dopłatą

 

HHA

 

PS. Nadal nie dostałem wspomnianego priva z twymi VIN-em

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeks

hha, wyslalem ci na priva,moze zrobilem cos nie tak(ale co?)napisze na ogulnym,zmienie tylko 4 ostatnie cyfry.Co do tego co napisales,to tez tak mysle,auto bylo kupowane na firme,wiec z kosztami zabardzo sie pewnie nie liczyli.

 

WVWZZZ3BZYE424389

Edytowane przez Du?y
2 scalone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Oto pierwsze dane:

 

Passat variant, produkcja Emden pod granicą holenderską, model 3B5, typ handlowy 3B5375, rocznik 2000 - wyprodukowany pomiedzy 31.05.2000 - 15.06.2000, silnik AJM, 5-biegowa skrzynia DUK.

 

Żeby powiedzieć coś wiecej to musiabym widzieć tą wlepkę z bagażnika :)

 

----------------------------------------------------------------------------

 

 

Plizz, nie szalej :) już z tymi "pomógł" bo jeden raz lub dwa razy na wątek zdecydowanie wystarczy :)

 

OK ?

 

Pozdrawiam serdecznie

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wyposażeniem to moze być tak, że (mam na mysli sprowadzane samochodach) na rózne kraje w danej wersji były rózne poziomy wyposażenia. Ja mam basic a wyposażenie odpowiada wyższemu poziomowi. Z tego co kiedyś czytałem samochody produkowane na inne rynki (Francji, Włoch, Beneluksu) są lepiej "wypasione" niż na nasz. I stąd nie można dojść jaka wersja i odpowiadające jej wyposażenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może i tak jest, długo mnie to dręczyło. Pewnie moje auto było wypuszczone na jakiś inny rynek :)

 

Pozdarawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności