Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam problem z drzwiami kierowcy otóż opuściły się , przejrzałem forum ale nic nie znalazłem na temat jak je podnieść , może ktoś by coś podpowiedział co z tym zrobić , podejrzewam że samodzielnie nic nie zdziałam i bez mechanika się nie obędzie.:669:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najprawdopodobniej wyrobił Ci się zawias ten przykręcany do drzwi, ja mam tak samo i musze go wymienić !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sawa23

Wczoraj moja żona otwierała drzwi od strony pasażera, mieszkamy w Anglii, w Polsce to jest strona kierowcy, i wiatr mocniej zawiał, wyrwał jej drzwi i dobiło do końca. Teraz drzwi się opuściły i zachaczają o ten metalowy prostokątny bolec przymocowany do nadwozia. Drzwi są zamocowane na dwóch zawiasach, patrząc od góry na mniejszym i większym pod nim. I na tym mniejszym, górnym zrobił się luz, bo jak próbuje ruszać drzwiami to tam tak lata, ale nic nie widać, żadnych uszkodzeń. Bardzo proszę o pomoc, może to jakaś błachostka.:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to napisałem wyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten sworzen mogl sie wyrobic do tego stopnia ze trzeba bedzie kupic/dorobic nowy. ja tak mialem. dorobilem u tokarza i drzwi nie opadaja:o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok., dzięki tak czy owak wizyta u mechanika konieczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem dokladnie to samo wysiadlem na chwile postawic antene CB i przejezdzal TIR i podmuch wiatru tak szarpnal drzwiami ze az sie opuscily i uderzaly.

W koncu pojechalem do blacharza i tam chlopaki podniesli drzwi i zmienili ustawienie rygla zamku (tego srebrnego) w samochodzie, nie na drzwiach.

To bylo jakos pewnie z 10miesiecy temu. Do tej pory wszystko jest ok. Co mnie wkurza to ten rygiel tak wyregulowali ze musze do konca pociagnac klamke wewnatrza drzwi zeby je otworzyc. Ale to jak bedzie cieplej sobie zrobie.

 

Mozesz jeszcze poczytac to:

http://www.forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=2201&page=2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności