Skocz do zawartości
gajdus

przyciemnione tylne lampy b4

Rekomendowane odpowiedzi

krotka piłka

czy ktos wie na 100% od kiedy były takie lampy montowane? i czy to mozliwe zeby vr6 z 96 roq (wersja usa) miał oryginalnie wstawione zwykłe żołte lampy takie jak modele z 94??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojjj ciapciaku jutro ci powiem ... a i tak po niego pojedziemy coś czuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śliczny. ale ta hamerykańska wersja jakaś taka... hmmm Co to są za półki poniżej poduszki pasażera i kierownicy?

 

Kierownica a'la Volvo... Generalnie jakiś taki zmutanciały. Ale naprawdę ciekawy kasek. GLX to najbogatsze wersje z USA chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te lampy to nie zależą od wersji? Ja mam GT z '94 i mam dymione, a kumpel GL z '96 i pomarańczowe. Tak mi się z obserwacji wydaje, że wszystkie GT, które widziałem to miały dymione, a np, CL i GL pomarańczowe. Choć przecież wymienić to nie problem :)

A co też ciekawe - ja przy dymionych tylnych, kierunki na błotnikach z przodu mam pomarańczowe, a to VR6 z linka tylne ma pomarańczowe, a boczne dymione, ale to chyba jakieś "tuningowe" - jak blendy z przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co też ciekawe - ja przy dymionych tylnych, kierunki na błotnikach z przodu mam pomarańczowe, a to VR6 z linka tylne ma pomarańczowe, a boczne dymione, ale to chyba jakieś "tuningowe" - jak blendy z przodu.

 

Owszem. Mam GT z 94 i mam pół-Tresery. A te blendy to nie żaden TJUNINK tylko oryginał, w wersji z USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okej okej :P ale mi chodziło o tego :P

 

no ja mam cl'a z konca 95 i mam przyciemnione lampy... wydawało mi sie ze od konca 95 roku vw juz we wszystkich wstawiał takie... ale chyba sie myliłemSIE :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dlaczego w profilu nie masz passata??!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

booo został mi sie tylko tył :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gajdek jak to masz? To jeszcze nie poszedl na zyletki :) Tylko nie mow ze sie blacharki uczysz w komorce :D a co do lamp to z tego co mi wiadomo - zalezne sa od wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

różne wersje były ja mam ciemne lampy z tyłu a kierunki pomarańcz, były różne kombinacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak komu pasowalo takie byly. klient chcial dymione mial dymione nie to pomarancz.

PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności