Skocz do zawartości
jumbol69

Spot Grupy Łódź i wszystkich chętnych

Rekomendowane odpowiedzi

Odmeldowuję się, szkoda tylko, że musiałem tak szybko się urwać, było super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też melduję się na posterunku:] ubawiłam się niesamowicie hehe...ciekawe jak tam miś policjant...może jest już głodny?:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odmeldowany było suuuuuuper i trzezwieje dalej :) dzieki wszystkim za dobrą zabawe.

Paula dzieki za przywiezienie zwłok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Wszystkich dzęki za zajebistego spota wesolutko było. Pozdrówka dla wszystkich i do następnego . ( Paula nie ma szans by zgłodniał jeszcze z miecha będzie mu się odbijało tak się objadł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest oficjalny filmik ze spota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sawa..no doił równo..jak nie z lewego to z prawego cyca hahaha:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie juz wyspalem i moge wam wszystkim podziekowac za przybycie, poraz kolejny bylo nas sporo osob i zabawa byla przednia. a ryplej nam sie tez udal choc mieszanym smakiem ale i tak bylo dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witojcie, dzieki za przedni klimat, dotarlismy z Paula (dzieki Pam :D ) szczesliwie do domu i wlasnie zalalem sie 2 browarami z zalu ze juz sie skonczylo :) Pozdrawiam goraco a replay naprawde to potezna sprawa :D Do nastepnego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz kolej na Soboli,że było super i że wszystkim dzięki to się wie.Nowy dostarczony tam gdzie chciał lub tam gdzie myślał,że chce.Nasz drugi fotograf wizjoner pod domek,no i sztywne " +1 " do wyra.Także wsio oki i do następnego. Może ktoś się zlituje i zastąpi mnie za sterami???????????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja się odmeldowuje było super.Szkoda że na tym filmiku brakowało jeszcze jednego autka:( sznur naszych autek był by troszkę dłuższy :P;).Pozdrawiam wszystkich obecnych i nie wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Odmeldowuję się.Bylo zajebiście tylko cierpię,ponieważ nie mogłem zasmakować rypleya.Lecz następnym razem pewnikiem się dołączę.Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paula dzieki za przywiezienie zwłok

haha...no wiesz....byłeś jednym z najbardziej gadatliwych i aktywnych osób w aucie:D więc nie nazwałabym Cię zwłokami;)...a co do podziękowań..to nie ma za co...polecam się na przyszłość:]

 

dotarlismy z Paula (dzieki Pam )

spoko:]..mam nadzieję,że dziś Cię główka nie bolała:D:rotfl:

 

Gucio...a Ty jak tam?:]

 

Dzięki jeszcze raz za wspaniały wieczór;) Kyniu...z tymi fotkami to Ty tam uważaj...musi nastąpić duża selekcja:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gucio...a Ty jak tam?

Żyję... ale co to za życie... Przeciągnął mi się wieczór piątkowy na niedzielę :D Obecnie wracam do rzeczywistości, człowiek na poziomie musi się trzymać w pionie, a u mnie narazie słabo z tym pionem :D Co do spota to dzięki wszystkim za super zabawę i do następnego. (tym razem na mnie wypada kierowiec - jakoś to wytrzymam :D) Dzięki Paula za transporta, jazda z Tobą to czysta przyjemność:580:

Edytowane przez gucio10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:provw:W imieniu swoim i Mysiorka składam wielkie dzieki za przybycie i wspaniałą zabawę:provw:

 

Do zobaczyska na kolejnym :580::gathering: :580:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Kyniu !!!Takiego wyczynu to nawet Kubica by sie nie powstydził!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i Ja się odmeldowuje po zajefajnym spocie:vw:. dzisiaj dopiero bo nie miałem jakiś czas neta :(. podziekowania dla Piotrka:drive:,Kynia i Migomada:drive:że odstawił mojego paszczaka do Kolumny no i Krzyśkowi:drive:i Magdzie za odstawienie mnie po całej imprezie:gathering:

do domciu:D. pozdrowionka i do zobaczyska za miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wszyscy z gr lodzkiej zapoznali sie juz z tematem

nie ukrywam ze wolal bym aby spotkanie odbylo sie 2 maja, poniewaz jest jakos wiecej wolnego czasu i mozna na spokojnie sie przygotowac do spotkania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności