Skocz do zawartości
jumbol69

Spot Grupy Łódź i wszystkich chętnych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Spamik(hehe)zajebisty.Główka rano bolała ale było warto.Świetne towarzystwo.Szacunek dla kuśka302.Pozdrawiam i do zobaczyska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się odmeldowuję. Zaskakująca frekwencja i świetna atmosfera! Jak zwykle z resztą :)

Do następnego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się melduję na posterunku forumowym:) Spot - rewelacja! Teraz już wiem,że w każdy ostatni piątek miesiąca moje zajęcia popołudniowe będą przesuwane na inny termin żebym mogła się stawić na spotkaniu;)

 

Ps. Paula jak Twoja imprezka w Łodzi się udała??

Imprezka udana:) Nie ma to jak imprezować z ludźmi których się zna kuuuupe lat:)

 

P.S. Szacun dla naszego kolegi ŁUKASZA (nie omieszkam wspomnieć o tym,że mieszka w 'pieknym' mieście Bełchatowie:] jak ja:p....czyli nasz bełchatowski ziom,kolega z blokowiska haha) za pomoc dla malusich dzieciaków:) Mały, jesteś Wielki:]

Edytowane przez paula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również odmeldowuje się, co prawda na końcu ale ciężko było drogę do domu znaleźć :)

Super spocik mam nadzieję że kolejny będzie równie udany, Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Sobole , po przerwie technicznej się meldują...Dzięki wielkie za niesamowitą atmosferę :) A teraz spitalam, bo mąż mnie pewnie pogoni za post :D

p.s Zyndram , dzięki wreszcie za uznanie :P

p.s Izia Kanapki i frytki były pyszne....tzn frytki zostały na drugi dzień jesio, bo już nie weszły ;)

p.s dzięki dla wszystkich pozostałych....ale nie mam możliwości wymieniania każdego z osobna, bo zaraz wylecę za spam :D

Madziullah ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!Na spociku byłem pierwszy raz(z Kyniem) i było super!!Faajni ludzie ,fajny klimat i ogólnie Luźno!!!Pozdrawiam:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę późno ale też się odmeldowuję po zajefajnym spocie - dzięki wszystkim za przybycie - i przepraszam za brudnego passata widać to na jednym ze zdjątek kynia

 

pozdrowionka !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie i panie

 

czas powolutku rozpoczac debate na temat tego gdzie nasz kolejny spot.

 

pierwsza propozycja padla od kamila abysmy sie zabawili w klubie synapsa (jesli dobrze pamietam) lokal ogolnie zamkniety, bez zadnej dodatkowej choloty.

druga propozycja to lokal BUŁA, tez gdzies w tej samej okolicy.

oba te lokale sa w lodzi na osiedlu LUMUMBOWO

 

a moja propozycja osobiscie jest taka zebysmy jeszcze raz pojechali do karczmy do rzgowa. mamy juz gorny poklad obcykany, i nie bedzie nam nikt przeszkadzal. no i wiadomo ze juz duzo ludzi sie pomiesci.

albo do antonio na tatrzanska. ale tam moze byc nam ciasno juz.

 

ale z drugiej strony cos tak czuje ze juz nie bedzie nas tak duzo ludzi.

 

czekam na ciekawe propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za a nawet przeciw. Ogólnie gdzie będzie tam pojadę, ale wydaje mi się, że w Rzgowie było naprawdę dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cos tak czuje ze juz nie bedzie nas tak duzo ludzi.

 

 

Dlaczego tak sądzisz drogi Łotsonie :rotfl:

Pisz mnie na następny spocik.

Edytowane przez kyniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisał Zyndram

cos tak czuje ze juz nie bedzie nas tak duzo ludzi.

mnie tez prosze dopisać :)a co do miejsca to sie dostosuje i odrazu dodam ze sie spóżnie jeżeli zacznie sie wszystko przed 19;15 bo do 17;55 jestem w pracy:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pracuje na popołudnie :( ale zrobię wszystko by dojechać na spotkanie :D Zyni czyń swą powinność i wpisz mnie na listę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałaby się stawić podobna ilość osób jak ostatnio to chyba jednak lepiej byłoby się spotkać w Rzgowie....poza tym chyba wszyscy czuli się znacznie mniej skrępowani jak mieliśmy całą górną część karczmy do swojego użytku:)Nie wiem tylko czy kelnerka która nas ostatnio obsługiwała nie ucieknie jak nas zobaczy:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli miałaby się stawić podobna ilość osób jak ostatnio to chyba jednak lepiej byłoby się spotkać w Rzgowie...

Jestem tego samego zdania duzo miejsca i parking nie mały :)

Nie wiem tylko czy kelnerka która nas ostatnio obsługiwała nie ucieknie jak nas zobaczy

Nie było aż tak źle ::)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trzecia (moze tym razem gdzies poza lodzia): asd proponowal kiedys jakas pizze

 

nie ma żadnego problemu żeby zrobić spota u mnie tylko może być problem przy przekroczeniu 20 osób na nim, ponieważ może być problem z pomieszczeniem się ;). ja osobiście z decyzją gdzie zrobić spota wstrzymał bym się do ostatniego tygodnia. aha na dzień dzisiejszy miał bym problem zorganizować spota ponieważ strasznie mi się rozjechała ekipa w robocie i zostałem w niej praktycznie sam i wszytko jest na mojej głowie, ale za dwa tygodnie może być inna sytuacja więc narazie proponuje się wstrzymać z decyzją

 

POZDROWIONKA :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skladam jeszcze raz propozycje

 

pierwsza (bo pewnie bede glodny) : antonio na tatrzanskiej w lodz

Dla mnie najlepsza opcja, ale dostosuję się do większości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zyndram dopisz nie do listy i nie zapomnij wziąść obiecanej wlepy na spota.Pozdrawiam.Mnie jest wszystko jedno gdzie się spotkamy aby było tyle ludzi co ostatnio.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też postaram się pojawić na jednym ze spotów, problem w tym że strasznie cieżko mi sie z godzinami dopasować przez pracę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności