Skocz do zawartości
jumbol69

Spot Grupy Łódź i wszystkich chętnych

Rekomendowane odpowiedzi

No no wypadzik nad wodę piękna sprawa na te upały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No no wypadzik nad wodę piękna sprawa na te upały

Co na to reszta smerfów? Wybiera się ktoś w ogóle na spota w sobotę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja raczej odpadam chyba że na chwilkę się przywitać bo jedziemy do mojego brata na grilla wieczorkiem.

Jeżeli macie ochotę jechać nad wodę to polecam patyki koło Zelowa jest całkiem przyjemnie. Dla dzieciaków jest piaskownica i plac zabaw i ogólnie fajna miejscówka na grilla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety ja raczej odpadam chyba że na chwilkę się przywitać bo jedziemy do mojego brata na grilla wieczorkiem.

Tym razem miał się Tadek z nami zgrzać więc się wykręcasz :nono

 

 

Czy ktoś się wybiera w tym miesiącu na spota :hmm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wykręcam się tylko u nich nie byliśmy prawie miesiąc czasu a ich córeczka 0,5 roczna wyszła ze szpitala i chce ich odwiedzić a grill to tak przy okazji . Spoko co się odwlecze to nie uciecze ale we wrześniu na pewno się widzimy ale co do października to nie obiecuje bo w rodzinie szykuje mi się wesele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja siedze nad jeziorkiem do 17.08 na urlopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitac po dluzszej chwili :bry2

Czy ktoś się wybiera w tym miesiącu na spota ?

Jak bym wyjechał o 4-5 w nocy z piątku na sobotę to może zdążę :)

A później dwa tygodnie leżenia spławikiem do góry :plaza zanim znów trafie do kraju gdzie maja wadę wymowy i nie można ich zrozumieć :hyhy

 

Pozdrawiam

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka

My oboje pracujemy do 14 w sobotę ale jak zapadnie decyzja gdzie się spotykamy to pewnie podjedziemy ale dopiero po pracy :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mógłbym się zjawić, lecz gdzie on w ogóle ma być?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak pomysłu i większego zainteresowania:(

 

Sam nie wiem czy dostanę na sobotę urlop :zliscia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nas z Kuśkiem nie będzie na pewno. Kusiek szuka skarbów w jeziorze powidzkim, a ja leniuc***e u rodziców. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Papa może przełożyć ten spot na następny weekend - co prawda będzie długi ale nie wszyscy wyjeżdżają ? A wtedy robić spota gdzieś nad wodą jak pogoda dopisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym przełożeniem terminu też byłbym za wczoraj wróciłem z Wisły i nic mi się nie chce pomyślmy coś nad przyszłym weekendem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Papa może przełożyć ten spot na następny weekend - co prawda będzie długi ale nie wszyscy wyjeżdżają ? A wtedy robić spota gdzieś nad wodą jak pogoda dopisze.

Przychylam się do Twojego pomysłu bo widzę że tylko Dareczki i killerek z Dzosefem mają wolny czas.

 

SPOT W SIERPNIU PRZEKŁADAMY NA 16 SIERPNIA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, jestem "nowy" nie ukrywam, że czytam posty w temacie i nie bardzo mogę ogarnąć ani dokładnego czasu ani miejsca jakiegoś spotu. Chciałbym podjechać poznać Was wszystkich lecz.. no.. nie bardzo wiem gdzie i kiedy ;) za odpowiedzi serdecznie z góry dziekuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek nasz guru :respect zawsze nas informuje dokładnie gdzie, kiedy i o której odbędzie się dany spot. Każdy z nas może zaproponować fajną miejscówkę i tam np. może odbyć się spot.

W tym miesiącu spot odbędzie się w tą sobotę ale jeszcze nie wiadomo gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek dopiero wracam z urlopu wiec jak coś to nie będę mógł uczestniczyć w sierpniowym spotkaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemanko, jestem "nowy" nie ukrywam, że czytam posty w temacie i nie bardzo mogę ogarnąć ani dokładnego czasu ani miejsca jakiegoś spotu. Chciałbym podjechać poznać Was wszystkich lecz.. no.. nie bardzo wiem gdzie i kiedy za odpowiedzi serdecznie z góry dziekuje

Misiek dołącz do nas postępując według zamieszczonej instrukcji

Będziesz otrzymywał PW więc będziesz na bieżąco gdzie co i jak. W tym wątku trwa dyskusja gdzie się spotykamy więc zaglądaj :padam:

Piotrek nasz ......

W tym miesiącu spot odbędzie się w tą sobotę ale jeszcze nie wiadomo gdzie?

:roza Iwonka dziękuje ale do guru trzeba mieć kase i wygląd. :lol

 

GDZIE SIĘ SPOTYKAMY w SOBOTĘ ?

Pogoda ma nas nie rozpieszczać więc dawać propozycje gdzie kto i w ogóle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się zapatrujecie by spota urządzić na Patykach tam koło Zelowa chyba że na strzałce w Pabianicach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuje bardzo za podpowiedz, już zrobiłem co trzeba i teraz już będę na bieżąco. Jako nowy w temacie chciałbym zapytać jak wyglądają spoty pod szyldem tej ze grupy ? na większość zlotów ludzie zjeżdżają się wieczorem (w czwartek o 19 pod halą expo bądź na parkingu Reala na Jana Pawła II) pogadają z godzinę dwie i znikają. Moje pytanie uzasadnione jest tym ze może też coś podpowiem co do miejsca spotkania się w niedalekiej przyszłości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności