Skocz do zawartości
jumbol69

Spot Grupy Łódź i wszystkich chętnych

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie przyjadę na spocika :(

Miłej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie przyjadę na spocika

Czemu Cię nie będzie? :(

Masz jakieś wlepki chyba dla kogoś tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz jakieś wlepki chyba dla kogoś tak?

Mam mam, ale może HSa na basenie w Tuszynie w niedziele i wlepki rozdam ??

Nie dam rady dzisiaj podjechać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też będę

to się pościgamy :D

 

Nie dam rady dzisiaj podjechać

 

Odrobimy w niedzielę? o której jedziemy na basen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale ja znowu musze zmienic decyzje na taka ze niestety sie nie pojawie bo wypadlo mi cos pilnego. Milej zabawy zycze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odrobimy w niedzielę? o której jedziemy na basen?

Godzina 11:00 http://www.oceanik.pl/

 

Miłego imprezowania dzisiaj :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie polecieleście w kulki ja wszystko załatwiłem tak jak wczoraj pisałem a ty w ostatniej chwili wyskakujecie z tematem ze zmiana planów więcej was do Bełchatowa nie zaproszę :P

Życzę miłej zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drażni mnie temat, nie odzywam się nigdy ale dziś jakiś mam nastrój i się odezwę. Wiem, że "Bełchatów" jest mniejszością i to znaczną, ale nikt sie nas nie pyta czy nam pasi jeździć zawsze na "ziemię łódzką", bo jak już wcześniej ustaliliśmy kiedyś nie o odległości tu chodzi, więc mam prośbę do wszystkich, nie poruszajmy tematu odległości bo nie na tym nasze spoty polegają, żeby się nie chciało ruszyć tyłka parę kilometrów, tylko żeby się spotkać i żeby było miło, mam rację czy nie mam?

 

PS: dziś nie dojadę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam rację czy nie mam?

masz racje z pewnością dal wielu osób jest to wielki problem żeby pierd....nąć 50 km do nas ale co tam nic na siłę.

Szkoda tylko było mojego czasu i załatwiania bo i tak *** to wszystko strzelił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki Sorry nie chce się z Wami o nic kłócić ale zachowujecie się przynajmniej dziwnie. Żaden z Was nie napisał ze będzie albo nie, Kusiek napisałeś tylko trasę dojazdu a nie że sam będziesz, nie pisales że cokolwiek zalatwiales albo nie a teraz masz pretensje do garbatego że ma proste dzieci. ogarnij się chlopie trochę i sam poczytaj co pisales wcześniej.

naprawdę nie chodzi tutaj o odległości tylko na spocie jesteśmy tylko ja z Iza, Darki i Stach, który dojechał przed chwilą. mieliśmy jechać w 2 samochody nie wiedząc czy któryś z Was pokaże się na miejscu?

oczywiście po raz kolejny żeby zorganizować spota jest Wam potrzebny opiekun.

wystarczyło napisać wcześniej że coś zorganizowales a nie teraz strzelać fochy że więcej nikogo nie zaprosisz.

nie było chętnych z Waszej strony więc zaproponowałem spotkanie w Łodzi.

jak nie pasowało wystarczyło napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kurde wyszliśmy na straszne niezdary :) Nastepnym razem musimy pokazać, że umiemy sami, sami umiemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra to niebyła pierwsza propozycja ze strony Bełchatowa ale i nie ostatnia :P nastepnym razem trzeba poprostu pomyslec nad kolejnym spotem toche wczesniej i dogadac sie jak ludzie

sorry troszku sie uniosłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
żeby było miło, mam rację czy nie mam

Artur masz racje tutaj nie chodzi o odległość i jestem przekonany że na Słok też byś nie dotarł :fajny

masz racje z pewnością dal wielu osób jest to wielki problem żeby pierd....nąć 50 km do nas ale co tam nic na siłę.

Kusiorku chciałem się spotkać z Wami i pier****łbym do Was na spota te 50 kilosów ale musiałem zostać na miejscu. Jeśli nie gniewasz się to dawaj namiar na fajny basen w Bełchatowie i w niedziele poplunkamy :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy bardzo za miłego spocika :) Koncert zaliczony, kto Dodę widział na żywo niech żałuje, kto nie to nie ma czego :lol

Do następnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale może HSa na basenie w Tuszynie w niedziele i wlepki rozdam ??
Oj tam... ja bardzo chetnie ale jutro jadę do Radomia bo obiecałem już swojemu młodemu:-) a wlepy najwyzej jakos przy okazji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Panowie tylko spokojnie było małe zamieszanie padło sporo propozycji ale nie było konkretów i odzewu kto będzie... raz tak raz tak...

Może następnym razem jedziemy dokładnie w miejsce, które ustalimy tydzień wcześniej.

Chętnie zobaczyłbym Słok i wybrał się na Kamieńsk :)

 

Dzisiejszy spot był kameralny ale specjalnie na niego przyjechała gwiazda polskiej estrady POP :D DODA :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kusiek, Pierzol, z Wami to aż miło się czasem posprzeczac ;).

Następnym razem musimy się wcześniej dogadać gdzie co i jak i pojedziemy tam gdzie wszyscy będziemy chcieli, choćby do Bełchatowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie po co się kłócić przecierz mieliśmy i reaktywować naszą troszkę podupadającą grupę ja myślę że plany co do spotkania comiesięcznego to powinniśmy planować troszkę wcześniej ,a nie w dzień spota.Iza,Piter,stach i oczywiście ci co nie dotarli dzięki za mile spędzonego spocika oby ten następny był tak liczny co by zabrakło miejsca na nasze furaki tam gdzie się spotkamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie gniewasz się to dawaj namiar na fajny basen w Bełchatowie i w niedziele poplunkamy

Chętnie ale niestety w niedziele nas nie bedzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności