Piranoss Zgłoś #4441 Napisano 10 Maja 2014 Buł ktoś w ogóle ? Podjechaliśmy z Agą o 19:10 i nikogo nie zastaliśmy poza jakimiś ludkami od sceny itp Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
iwona 19 Zgłoś #4442 Napisano 10 Maja 2014 (edytowane) Kilka osób się pojawiło ale tak bliżej godziny 16-tej ja byłam z maluchem ale tylko na chwile bo później miałam nalot teściowej i odwiedziny bratowej. Edytowane 10 Maja 2014 przez iwona 19 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Piranoss Zgłoś #4443 Napisano 10 Maja 2014 no to lipa przepał zrobiłem tylko Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Kusiek Zgłoś #4444 Napisano 10 Maja 2014 Ja byłem ile miałem na was czekać Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Pjotrm Zgłoś #4445 Napisano 2 Czerwca 2014 Rozkminiamy 14 czerwca spocik? Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Piranoss Zgłoś #4446 Napisano 2 Czerwca 2014 My odpadamy Weselisko nam wypada Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
killerek Zgłoś #4447 Napisano 2 Czerwca 2014 Ja bym z chęcią wpadł na grilla:) Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
iwona 19 Zgłoś #4448 Napisano 2 Czerwca 2014 Ja raczej też odpadam z rodzinkom bo będziemy wracać właśnie z Karwi Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Piranoss Zgłoś #4449 Napisano 2 Czerwca 2014 a może wyjątkowo przestawić się na 21 ? Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
strus251 Zgłoś #4450 Napisano 3 Czerwca 2014 Niestety jezeli chodzi o mnie to zaden z weekendow w czerwcu mi nie podchodzi . Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
darkowa Zgłoś #4451 Napisano 3 Czerwca 2014 My niestety 14 czerwca nie damy rady 15 mamy komunie może 7 byśmy się spotkali :kumple Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Piranoss Zgłoś #4452 Napisano 3 Czerwca 2014 Musimy na coś się zdecydować Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Pjotrm Zgłoś #4453 Napisano 3 Czerwca 2014 Jeśli chodzi o nas to też jesteśmy za 21 czerwca Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Pjotrm Zgłoś #4454 Napisano 10 Czerwca 2014 W związku z tym iż większości z nas nie pasuje 14 czerwiec to spotykamy się 21 czerwca. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Piranoss Zgłoś #4455 Napisano 10 Czerwca 2014 Mi pasuje tylko hmm - smażymy coś na rusztach ? Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
strus251 Zgłoś #4456 Napisano 10 Czerwca 2014 Juz sie boisz ze glodny bedziesz ? Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Pjotrm Zgłoś #4457 Napisano 10 Czerwca 2014 Mi pasuje tylko hmm - smażymy coś na rusztach ? No jasne bez względu na pogodę Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
romekz Zgłoś #4458 Napisano 10 Czerwca 2014 Mi pasuje tylko hmm - smażymy coś na rusztach ? ...aaaa tam symboliczne pol swinki Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Pjotrm Zgłoś #4459 Napisano 19 Czerwca 2014 Kto w sobotę przybywa na spot ? Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Piranoss Zgłoś #4460 Napisano 19 Czerwca 2014 mnie nie zabraknie Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach