Skocz do zawartości
arkady375

Wzamacniacz pod PB L-6c

Rekomendowane odpowiedzi

:rolleyes::rolleyes:Witam. zakupiłem głośniki na przód Power bass L-6C. Zamiar mój był taki że podłączę je pod same radio ale w miarę upływu czasu nasunęła mi sie myśl ze jednak zakupie wzmak do nich z ewentualna rozbudowa pod sub. Pytanie moje jest następujące jaki wzmak polecicie. Kasa do 700 PLN. Mam na oku wzmacniacz AXTON C 502 myślę ze do 300 uda mi sie go wyrwać czy warto?????? Mocy nie potrzebuje dożo głośno zbytnio tez nie, chce by to grało ładnie i czysto. Drzwi powoli sie wygłuszają. Proszę o wasze propozycję. Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u-dimension jr 4-300 - chyba najciekawszy wzmak do 1000 zł

 

A jeśli chesz to moge Ci dać namniary na człwieka od któego za jakieś 900 kupisz udimension rm v41(normalna cena z 1200). Wzmacniacz nowy, z paraonem lub fakturą, możliwość aukcji na allegro lub odbioru we wrocławiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do 700 PLN. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli u-dimension jr 4-300 na półce kosztuje 799 i jak odezwiesz się do mojego "kontaktu to na 100% będzie do 700. Dam Ci na pw. jego gg. Pogadasz i zobaczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość siwekj

Jak do tych pieniędzy to szukaj audisona lrx, ostatnio właśnie sprzedałem swojego wysłuzonego pięciokanałowego lrx-a i jak dla mnie dużo lepszy od jr. Dużo ciepełka i dynamika. Jak dla mnie te u-dimension jr 4-300 troszkę są przereklamowane przez osoby na różnych forach i raczej trochę mocniejszego suba nim nie pociągniesz ale nie do tego on jest stworzony. Nie twierdzę, że jest zły! Ale jak już się trochę wzmaków przerobi to ma się jako takie porównanie. Najpierw posłuchaj później kupuj bo może ci sie spodobać dużo tańszy wzmacniacz i miło się rozczarujesz zarówno dźwiękiem jak i ceną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość baca

juniora nie slyszalem ale ten lrx rzeczywiscie jakis taki cieply i mily byl u siwka na tych powerbassach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość siwekj

Niezupełnie na tych samych ;) ale był. Ja mam akurat pb es-6c kolega pyta o L-6c ale między tymi dwoma nie ma przepaści więc pewnie i te L-6c zagrają ładnie. Z tego co wiem to Es-y nadają się bardziej do klasycznej muzyki-instrumentalnej i to prawda, a L-6c raczej do techna albo house.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności