Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze hak zamiast łapki i zdobędziesz angaż w następnej części piatów z karaibów :kciuki:lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Wiadomości dla Weso ;)

Krzychu telefonicznie już gadaliśmy ale może o czymś zapomniałem CI powiedzieć wklejam tu wszystkie info + zdjęcia co udało mi się zobaczyć w tym pasku :

 

Wersja na bank Higline nie Comfort jak pisał wcześniej :

 

Szyby -wszystkie 6 -rok przednia 9 więc była wymieniona ale auto sprowadzone w 10 więc tak kupił

 

Ręczny -coś gadał że przycisk się zacina ale przy sprawdzaniu nie zaobserwowałem

 

Lampy oki samo poziomowanie działa taniec wykonują , barwa jednolita spryski działają

 

 

 

Plastiki ,kratki nawiewów ,podłokietniki ,mocowania na kubki z tyłu wszystko oki

 

Fotel Skóra + Alkantara

przedni kierowcy od wysiadania wytarta skóra dość widoczne

tył za kierowcą odgniecenie widoczne od fotelika dziecka

 

Roleta tylna + roleta na bagaż wysuwana do góry -spoko sprawa ;)

brak koła zapasowego ale za to hak do montażu ,kompresorek do kół i ten spray do awaryjnego wypełniania koła

do tego zmieniarka na 6 płyt wzmacniacz pod fotelem kierowcy ,moduł do telefonu pod fotelem pasażera jednak brak bazy przy MFD2 tylko uchwyt ;)

 

stan licznika 203291 wskazane przez MFA przez VCDS 191524 km - 119007 miles przekłamanie pewnie były koła większe

 

Dobra chyba tyle przechodzimy do zdjęć uszkodzeń (w moim odczuciu zwykłe parkingówki ale oceń sam ,lakier wydaje się jednolity ,ale warto przed wywaleniem tyle siana zrobić w serwisie sprawdzenie lekieru i zawieszenia czuć wyraźnie drgania na kierownicy na przednim kole kierowcy że lata .Coś brzęczał że tuleje przednie wahacza wymieniane były pokazał papiery ,ale pytałem o zbieżność to nie robiona była ,może to jest przyczyną -do sprawdzenia na pewno :P

 

Zdjęcia :

 

dwie ryski do podkładu na przednim nadkolu

zdjcie000oj.jpg

 

zderzak tył rysa ale przy tym lakierze prawie wcale nie rzuca się w oczy

 

zdjcie001j.jpg

 

klapa od bagażnika cała ale ta półka zagnieciona z prawej strony ,coś pewnie oparł przy wyciąganiu

 

zdjcie002tr.jpg

 

 

Na drzwiach przednich pasażera i kierowcy lekkie wgniotki parkingowe ale myślę że bez odprysku idzie to wyciągnąć u speca

 

zdjcie014wc.jpg

 

atrapa grill z lewej od znaczka podrapany chrom na listewkach ale to podobno wiesz ;)

 

zdjcie015z.jpg

 

no i tylny zderzak ten plastykowy jak się koło kończy wydaje mi się ze to lakier się złuszczył zaznaczone na czerwono

 

zdjcie016n.jpg

 

Chromy relingi trochę zaśniedziałe normalnie po zimach ,pewnie do spolerowania pastą ;)

 

aaaa właśnie te drzwi co mówiłeś że podejrzane faktycznie są podrapane tak jakby od jakiejś trawy wysokiej albo drzewa delikatne ryski przez całe drzwi tempo se poradzi ale można cenę negocjować ;)

 

błędów trochę wyszło oceń sam po skasowaniu i jeździe wrócił tylko jeden od głośnika tzw syczka ale gra więc pewnie zaśniedziało czy coś

 

Mapa w navi MFD V3 stara teraz V8 już chyba jest

 

felgi jak to baba jeździła -porysowane :P

opony nówki -super stan ;)

Auto dobrze przyspiesza skrzynia wydaje się oki nie poci się ,paletki w kierownicy działają super (fajny bajer ) nie słyszałem żeby stuki były na postoju

Martwi mnie tylko ta wibracja od zera przyspieszając i czuć delikatnie lewe koło że lata ,to musisz sprawdzić + lakier na diagnostycznej nie żałuj 300 zł żeby niespodzianki nie było ;)

Pod maską nie ma pocenia ani wycieków zaglądając od góry ;)

Tyle co mogłem to sprawdziłem

Log-Log.txt

1.txt

2.txt

3.txt

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O i będzie kolejne B6 w zachodniopomorskim? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tu cichutko ostatnio :)

 

no i tylny zderzak ten plastykowy jak się koło kończy wydaje mi się ze to lakier się złuszczył zaznaczone na czerwono

Ja bym powiedział, że klar złazi, czy gościu nic nie mówił o malowanym zderzaku? Przy fabrycznym malowaniu to się nie zdarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Coś tu cichutko ostatnio :)

 

 

Ja bym powiedział, że klar złazi, czy gościu nic nie mówił o malowanym zderzaku? Przy fabrycznym malowaniu to się nie zdarza.

 

nic nie mówił o malowaniu ,on nic nie malował po sprowadzeniu auta z DE - faktycznie to wygląda dziwnie jakby przyklejona taśma zerwana i został klej albo właśnie jak mówisz złuszczony klar , zderzak w tym miejscu z drugiej strony jest oki . Dlatego zalecam sprawdzenie w stacji kontroli lakieru i zawieszenia ,nie ma co żałować dziengów przy takim wydatku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no witajcie koledzy juz wróciłem z piknej Francyji i górzystej Austri foty bedą puzniej musze sie ogarnoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Martwi mnie tylko ta wibracja od zera przyspieszając

z tego co opisujesz to DSG a DSG ma ... 2mas (kolo zamachowe 2 masowe) - bedzie bolalo jesli jest do wymiany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plastikowego zderzaka to raczej nie sprawdza?? w miernik jestem zaopatrzony dodatkowo swoj:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
z tego co opisujesz to DSG a DSG ma ... 2mas (kolo zamachowe 2 masowe) - bedzie bolalo jesli jest do wymiany

 

wibracja jest ewidentnie na kole ,lewe koło drga przy przyspieszaniu -moje odczucie oczywiście ;) gość pokazywał faktury na wymianę przedniego wahacza i sinebloków z tyłu tuleje metalowo gumowe ,po tym wszystkim nie była zrobiona zbierzność ,geometria - więc albo to pierdoła albo półoś lub coś innego ,napewno to nie od skrzyni ,

Miałem też wymienianą dwumase w moim przypadku padająca skrzynia poszarpywała + nierówna praca na D i N później słyszalna nawet podczas jazdy przy odciąganiu gazu

To ewidentnie koło lata.jakby było krzywe i to tylko przy przyspieszaniu ,hamowanie ok

 

Dwumasa bolała 3200 część + 800 wymiana w ASO ale to 2 lata temu ,teraz 1600 można mieć nowe ;)+ wymiana.

 

---------- Post added at 22:20 ---------- Previous post was at 22:11 ----------

 

plastikowego zderzaka to raczej nie sprawdza?? w miernik jestem zaopatrzony dodatkowo swoj:)

 

ten mierniczek to se w domu zostaw ,jak byłem w RS serwis obok mnie to goście jakimiś lampami sprawdzali fioletowymi,pod kąty załamanie światła i takie tam bzdury + całą zawieszkę chyba jakoś mnie to 250 zł kosztowało ,nie żałuj piniądza przy takiej kwocie ;) baaaa dostaniesz papiery na to że nie wypadkowy a to dużo po sprawdzeniu i wydruki.

Dobra tyle mogłem to pomogłem reszta w twojej gestii ,moją opinią się nie sugeruj bo ze mnie żaden mechanik czy diagnosta . Patrzyłem pod kątem usterek w moim aucie i takie tam.:P

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no witajcie koledzy juz wróciłem z piknej Francyji i górzystej Austri foty bedą puzniej musze sie ogarnoc
Stasiu a jak pogoda w tej Twojej Francji? Ja siedzę cały sezon i powiem ci że beznadziejna ! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł czteropak to mało za takie sprawdzenie. Pozdrowionka ze Szczecina. Good Job!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj( KlexiuZST) pogode miałem bardzo dobrą, upał nie samowity ,byłem nad lazurowym wybrzeżu dokładnie miejscowość Frejus ,choc woda w morzu była chłodna, no i zwiedziłem słynne Monte Carlo, przejechałem trase wyścigu F1 ,po dwóch tygodniach jechałem do Austri, byłem niedaleko Zell am Zi w górach, i tam tez pogoda była wspaniała,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witaj( KlexiuZST) pogode miałem bardzo dobrą, upał nie samowity ,byłem nad lazurowym wybrzeżu dokładnie miejscowość Frejus ,choc woda w morzu była chłodna, no i zwiedziłem słynne Monte Carlo, przejechałem trase wyścigu F1 ,po dwóch tygodniach jechałem do Austri, byłem niedaleko Zell am Zi w górach, i tam tez pogoda była wspaniała,
No to pobyt super :)

Ja siedzę w szampanii od maja i powiem ci szczerze że może z tydzień dobrej pogody był :(

 

Monte Carlo zwiedziłem kilka lat temu :) Fajna jest trasa miejska F1, zwłaszcza ciasne zakręty przed tunelem :) Byłem tam tydzień po i na tych zakrętach czuć było jeszcze zapach gumy pozostawionej na asfalcie :)

 

le-grand-prix-de-monaco1239807837.jpg

 

No to fajnie że odpocząłeś :) Ja za 8 dni wybieram sie do Kołobrzegu :) Lubie Polskie morze a moja dzidzia jeszcze za mała i nie przyzwyczajona do dalekich wojaży :) ale może w pryszłym roku się gdzieś na urlop dalej też wybierzemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Paweł czteropak to mało za takie sprawdzenie. Pozdrowionka ze Szczecina. Good Job!

 

e tam nie ma sprawy długo nam zeszło ugadywanie się na oględziny bo chory byłem ale się udało ;) zobaczymy co z tego wyjdzie na miejscu ,

p.s nic nie piję młoda mi zabroniła bo jak to mówi jestem dziad jak kiram :lol:lol

Może kiedyś ja będę potrzebował pomocy ;)

Pozdrawiam również ,ucałujcie Neptuna tam od Mora :lol

 

 

 

le-grand-prix-de-monaco1239807837.jpg

:)

 

 

zdjęcie mistrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o dokładnie tam na tym ostanim ostrym zakrecie zrobiłem sobie fote wkleje pózniej bo zgrywam wsio co miałem w aparacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o dokładnie tam na tym ostanim ostrym zakrecie zrobiłem sobie fote wkleje pózniej bo zgrywam wsio co miałem w aparacie
No to czekamy na jakieś foto :)

 

P.s. Czy ktoś będzie w Kołobrzegu między 26 a 28-09 ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś będzie w Kołobrzegu między 26 a 28-09 ?
Byc może ja będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byc może ja będę.

 

Ale na stacji tylko? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale na stacji tylko? ;)

A właśnie że paszczuuuuurem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byc może ja będę.
To będę się rozglądał za B6 na Świdwińskich blachach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności