Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Emeryci :P jak masz auto na co dzień i rodzinę to logiczne,że bez sensu wsadzać gwint czy kit do takiego auta... Tu macie fotkę na Alu 18" przy seryjnym zwieszeniu nic nie tarło i wygląd niczym Audi Allroad ;)

 

20110322737.th.jpg

 

a dziś Passek poszedł na glebę postawiłem na wygląd plus komfort ;)

 

passatairride.th.jpg

 

kompromisem będzie Air Ride można nisko i wysoko a zarazem miękko podróżować w weekend wraca felga 18" i nie ma co marudzić,że nie ma gdzie zaprakować psyyt w góre i chop na krawężnik

 

A kto po 21 leciał po piastów złotym Passkiem kombi z wlepką i napisem ,,Pobierowo jest OK,, ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Emeryci
Kiedyś i ty będziesz emerytem i miał rodzinę :bleble Ale airy załatwiają wszystko. ;)

A tak pytanie do ciebie Piotrze odbył się ten spot na Wolinie? Bo chyba wczoraj widziałem wieczorkiem wracającego czerwonego vw chyba jette nisko opuszczonego. Ja niestety wieczorkiem dopiero miałem czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek, Fakt ja postawiłem na komfort i sami prawie budowaliśmy Air w weekend będzie już złożony do końca.

 

Co do Wolina to 17 Kwietnia więc jest czas :) jeszcze do rozpoczęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Radek Ty dorabiałeś chyba klucz do kół, ten z zabezpieczeniem przed kradzieżą, jak dobrze pamiętam. Ile Cię to kosztowało?

ja zgubiłem tą nasadkę do odkręcania ori śrub. A nowy klucz kosztował mnie 9,99 kupiony w Castoramie , klucz podobny do imbusa o kształcie gwiazdy tylko tyle że po takim wykręcaniu śruby posżły do kosza .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja zgubiłem tą nasadkę do odkręcania ori śrub. A nowy klucz kosztował mnie 9,99 kupiony w Castoramie , klucz podobny do imbusa o kształcie gwiazdy tylko tyle że po takim wykręcaniu śruby posżły do kosza .

No ja też mam jakieś dziwne te śruby zabezpieczające przed kradzieżą. A nie mam tej nasadki, nawet nie zwróciłem uwagi podczas kupna. To mówisz ze można dokupić taką nasadkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja latam na niskim gwinice i feli 18" i nie narzekam :P i też mam konfortowo ;)

 

---------- Post added at 10:20 ---------- Previous post was at 10:19 ----------

 

To mówisz ze można dokupić taką nasadkę?

jeżeli w środku masz coś na wzór gwiazdy to kupisz , nie wiem jak sie fo fachowo nazywa, ale nazwijmy to tak imbus w kształcie gwiazdy , wbijasz go na siłę w śrubę i powoli wykręcasz. Mi taki patent zadziałał i wszystkie śruby wykręciłem bez problemu.

Edytowane przez nokian77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja latam na niskim gwinice i feli 18" i nie narzekam :P i też mam konfortowo ;)

 

---------- Post added at 10:20 ---------- Previous post was at 10:19 ----------

 

jeżeli w śordku masz coś na wzór gwiazdy to kubusz , nie wiem jak sie fo fachowo nazywa, ale nazwijmy to tak imbus w kształcie gwiazdy , wbijasz go na siłę w śrubę i powoli wykręcasz. Mi taki patent zadziałał i wszystkie śruby wykręciłem bez problemu.

Dzieki Radek.:D O to mi właśnie chodzi ,mam takie właśnie śruby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jeszcze napiszę tak. Możesz wykręci jedna śrubę i w Szczecinie jest firma Zender. Na podstawie jej dorabiają nasadkę - wtedy dostajesz nową jedną śrube oraz nasadkę ale to koszt rzędu 120 PLN. A jak dobrze poszukasz na allegro ori śrubki wyriwesz za 60 PLN + wysyłka . Musisz sam sobie wykalkulowac co Ci się bardziej opłaca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:ok Jutro będę działał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jutro będę działał.

działaj i zdaj relację jak poszło ;)

 

---------- Post added at 11:17 ---------- Previous post was at 11:15 ----------

 

Zagazowanym Paskiem pomykam już prawie 6 lat i tak jak nokian pisał polecam .

podejrzewam , że jakby Dominik trochę na gazie polatał ;) toby odrazu zdanie zmienił

Zresztą każdy jeździ tym czym lubi i na czym lubi. Nie ma sensu sie licytowac , gaz , diesel czy paliwko - każdy najlepsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie wybiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę o 8 rano w Dębnie przy kościele stało czarne kombi 3BG ZMY... z wlepą na klapie po prawej stronie tablicy... kto to?

A wczoraj srebrne 3BG kombi z przyciemnianymi szybami ZS...S mknelo piastow w kierunku Sikorksiego albo Krzywoustego ok 21:15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sobotę o 8 rano w Dębnie przy kościele stało czarne kombi 3BG ZMY... z wlepą na klapie po prawej stronie tablicy... kto to?

A wczoraj srebrne 3BG kombi z przyciemnianymi szybami ZS...S mknelo piastow w kierunku Sikorksiego albo Krzywoustego ok 21:15.

raczej zlote:), wyzej Węgiel go widzial, pewnie devill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm wydawalo mi sie raczej srebrne ...szybko zniknelo za rogiem i tylko tyle zapamietalem

 

---------- Post added at 12:15 ---------- Previous post was at 12:15 ----------

 

no i mialo wlepe ... po lewej stronie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam , że jakby Dominik trochę na gazie polatał toby odrazu zdanie zmienił

Zresztą każdy jeździ tym czym lubi i na czym lubi. Nie ma sensu sie licytowac , gaz , diesel czy paliwko - każdy najlepsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie wybiera

 

Popieram,ja też miałem gazownie i jeździłem i żyłem jakoś ale jestem przyzwyczajony do ropniaka i dlatego jeździe ropniakiem, w gazowni wkurzało mnie częste tankowanie, a na trasie to już wo gule, oczywiście gazownia taniej wychodzi i w kupnie auta benzyny i części taniej no i sam gaz taniej , o to moja opinia :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie klucze w kształcie gwiazdki nazywają się "TORXY" lub "TORKSY" zależnie od pisowni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w gazowni wkurzało mnie częste tankowanie, a na trasie to już wo gule,

no tak ale do tego można się przyzwyczaic :) mi to już nie przeszkadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
takie klucze w kształcie gwiazdki nazywają się "TORXY" lub "TORKSY" zależnie od pisowni

Wiemy, wiemy. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no tak ale do tego można się przyzwyczaic mi to już nie przeszkadza

Jedno jest pewne na pewno gazolina jest tańsza , jak by nie patrzeć ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedno jest pewne na pewno gazolina jest tańsza , jak by nie patrzeć

najtańsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie to nie ja . Bede w Barlinku albo we wtorek lub srodę.

 

To napisz kiedy dokładnie lecisz do Barlinka :)

A kto lata ciemnym passatem na blachach zpy z wlepą na klapie po lewej stronie ? Miał antenę od CB na dachu i to był raczej passat po lifcie :D

 

Jeszcze w sobotę około południa mijałem w okolicach Goleniowa czarnego Passata z wlepą na blachach ZGL 55 i dalej nie wiem co było ale gdzieś na forum go widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności