Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

i w tym przybytku bożym zechcieli się spotkać ja pisze już dzisiaj że mnie nie będzie
Jakoś mnie to nie dziwi. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łysy jak wrażenia po wywaleniu kata? coś się zmieniło na + a może - ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jeździł tak jeździ żadnej różnicy na plus czy minus. Zresztą Leo mówił że wypalić się musi tak z 500km a co ja zrobił póki co 150. Pierwsze depnięcie było mocne, Gładki dostał się w mój syf co wyleciał :D Potem już czysto z tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w zasadzie nie odczulem jakies znaczacej poprawy mocy ... a wypalilem go w pare godzin na autobahnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale całkowicie wycinaliście czy tylko bebechy poszły wek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bebechy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki, a cena zabiegu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zresztą Leo mówił że wypalić się musi tak z 500km

przedmuchac - wypluje sadze i bedzie spokoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u Otorowskich 150zł, 1h40min im zajęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo, ktoś się orientuje gdzie w Szczecinie można kupić lakier pod kolor lub kod z autka? Najlepiej tanio i dobrze ;)

 

I przy okazji, czy złącze elastyczne układu wydechowego(portki ;) ) jest naprawialne czy tylko wymiana? Jeśli naprawialne to gdzie i za ile? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał jak jak mielismy lakiernie kupowalismy lekiery na ulicy Świerczewskiej w "Hiper Glazur" Jest tam mieszalnia jadą na lakierach Novol, zarówno wodne jak te tradycyjne. Co do tej elastycznej złączki wymiana tylko.

 

A tak nawiasem wpadnij na tego naszego kręglowego spota, chciałbym zobaczyć tą Twoją padakę z racji że ją chcesz sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak nawiasem wpadnij na tego naszego kręglowego spota, chciałbym zobaczyć tą Twoją padakę z racji że ją chcesz sprzedać.

 

Niestety pass bo jadę do domku odpocząć przy aucie :P Mam już dość potencjalnych znawców passatów, którzy oczekują za psie pieniądze nówki funki więc przez długi weekend naprawiam wszystko co się uda łącznie z blacharką(zostanie tylko próg do wymiany bo tego nie umiem ;) ) i wtedy zobaczy się czy będziem się jeszcze trochę kulać czy może ktoś się napatoczy ;)

 

A jeśli chcesz obejrzeć to stoi w tygodniu w rejonach akademików byłej PS przy piastów ;) Można swobodnie oglądać :) A jak coś, to kom i schodzę na dół :P

 

Co do tej elastycznej złączki wymiana tylko.

A to idzie dostać nowe w przyzwoitych pieniądzach czy lepiej szukać na złomie?

Edytowane przez druidionin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na piastów jest troche tego tałatajstwa (czyt. studentów i ich autek :P) i kurde znajdź tam jedno auto jak tego jest w cholere :D Chętnie byśmy z tatą zobaczyli i w sumie byłoby mi na ręke żeby nie było to robione bo wtedy cena wzrośnie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz mogę się mierzyć z Łysym. Dzisiaj podczas wymiany oleju mechanik zauważył puszeczkę, i okazało się że to jakiś power box jak na zdjęciu.

 

Ale na poważnie : rozumiem że jest to jakiś tani badziew który oszukuje komputer w sensie że pokazuje mu niższą temperature niż jest rzeczywista??

 

Zdjąć to czy zostawić, może to jakoś zaszkodzić??

Zdj?cie0129.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdjąć to czy zostawić, może to jakoś zaszkodzić??

 

To nie zdjąłeś od razu? Wywal jak najszybciej - nic dobrego z tego nie będziesz miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopy kto ma etke i sprawdzi mi numer oringów na dolocie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie zdjąłeś od razu? Wywal jak najszybciej - nic dobrego z tego nie będziesz miał.

 

Mechanik niby mówił że na nie to jakiegos wpływu negatywnego, że podawana jest większa dawka paliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopy kto ma etke i sprawdzi mi numer oringów na dolocie?
Łopiekun o to ci chodziło ?

 

klz1289331087b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tu??

 

Dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności