Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Andrzeju, a jeździłeś już czymś takim?
Jeżdziłem i o dziwo piszczała tylko półka z tyłu. A pozatym jechałem passatem 05r. ze 3 dni temu i schowek trzeszczy. Zresztą teraz we wszystkich samochodach księgowi rządzą i to są efekty. Z resztą się pożyje to się zobaczy narazie nic do bani nie biorę.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei szukam terenówki w miarę dobrym stanie tak do 10tys, Najlepiej Mitsubishi Pajero lun Nissan Patrol oba 3 drzwiowe. Jak by ktoś gdzieś widział do sprzedania będę wdzięczny za info:)

Ostatnio straciłem parę fajnych modeli przez gościa gdzieś z Białogardu, zarezerwowałem u niego Pajero, a on sprzedał wcześniej beż informacji i teraz nie mogę już nic znaleźć:|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i spróbuj tylko powiedzieć, że Ci się nie podoba
ależ Ty Witku zabawny jesteś,my o niebie Ty o chlebie....ale fakt paszczaki pierwsza klasa i każdy na ulicy się obejrzy za takim niż za B6.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ariel prosze bardzo:

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=121573190&__lp=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&categories=OffRoad&maxConstructionYear=1981&lang=pl&pageNumber=1

 

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=118010135&pageNumber=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&categories=OffRoad&maxConstructionYear=1981&tabNumber=2

 

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=2281148&__lp=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&maxPrice=10001&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&categories=OffRoad&maxConstructionYear=1981&lang=pl&pageNumber=1

 

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=119092314&__lp=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&maxPrice=10001&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&categories=OffRoad&maxConstructionYear=1981&lang=pl&pageNumber=2

 

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej Mitsubishi Pajero
A jaki silnik? Bo mój koleś sprowadził takiego niedawno tylko nie wiem czy jeszcze ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ależ Ty Witku zabawny jesteś,my o niebie Ty o chlebie....

 

widzisz, z tym że ja mówiłem poważnie, gdybym miał w tej chwili 60 tys to nie myślałbym nad jakąś vectrą C czy passatem b6 tylko jutro juz bym jechał po to kombi i pomyslałbym na początek o jakimś swapie na g60 lub vr6. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swojego pasiaka na wiosnę pcham do ludzi i będę patrzał za A6 (01-03r),i tylko w benzynce 1.8T albo 2.8,mam dość już TDIka.....jego rannego podszarpywania,milion mechaników patrzało i każdy co innego radzi...a te silniki 1.8T mają opinię mało awaryjnych...no chyba że będzie mie stać na B6 2.0T...ale to przyszłość taka jak i u Andrzeja...

 

---------- Post added at 19:00 ---------- Previous post was at 18:59 ----------

 

swapie na g60 lub vr6
VR6 Turbo lub BI-Turbo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gustowne, rzucające się w oczy, wygodne, przestrzenne, niewymagające wkładu finansowego, mocy wystarczająco do normalnej jazdy a i tanie w naprawach.
Takie chętnie bym kupił dla juniora, ale niestety dziadek mu chce podarować UNO. Nie stać mnie na utrzymanie 3 aut. Poza tym młodemu takie cudo? Szkoda aby przy pierwszym parkowaniu rozbił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja myślę nad czymś takim :marzenie....jpg

oryginalny 136 konny riegger GTO

Edytowane przez dj-kowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
będę patrzał za A6 (01-03r),
A co passaty już nie dobre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
VR6 Turbo lub BI-Turbo

nie utrzymałbyś tego w napędzie na jadną oś ;)

 

Poza tym młodemu takie cudo? Szkoda aby przy pierwszym parkowaniu rozbił.

oj mógłbyś się zdziwić jakby miał coś takiego to wysiadałby 20raz patrzeć czy o nic nie zachaczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda aby przy pierwszym parkowaniu rozbił
jak pójdzie w ślady ojca to da radę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oryginalny 136 konny riegger GTO

 

przecież rallye miało w serii wiecej mocy... swap na słabszy silnik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie utrzymałbyś tego w napędzie na jadną oś
synchro z golfa crosscountry lub passata b3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech się szkoli na darmowym Uno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przecież rallye miało w serii wiecej mocy... swap na słabszy silnik?
to nie jest rallye tylko riegger gto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rallye są podobne i mają chyba 2.0 lub 1.8T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rallye ma g60 pod maska czuli 1.8 na kompresorze jak dobrze pamietam ;)

 

to nie jest rallye tylko riegger gto

racja, mój błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zresztą nie ważne,dotej pory wszystkie auta które miałem ,a było ich kilka ,razem wzięte miały mniej usterek niż mój passat,nowe auta strasznie na sztukę są robione,a nie na jakość

 

---------- Post added at 19:12 ---------- Previous post was at 19:11 ----------

 

ale chętnie bym pogadał przy piwku o takich starych odrestaurowanych autach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności