Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

jutro podesle jakas wycene i podam odrazu cene za wymiane:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jakieś spotkanie?? :-)

Edytowane przez zejnowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy jakieś spotkanie?? :-)

 

chyba Dominik najszybciej to dopiero na opłatku ( jeżeli będzie spot opłatkowy )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuję dobrego mechanika na wymianę kompletnego sprzęgła wraz z kołem dwumasowym

co tam pod maska siedzi - 115/130 w PD ??

jesli 130 w AVF (6 biegow) to ktos do pieca dawal ... tam masz 240mm sprzeglo

zapraszam do motocombo - warsztat stoi po sasiedzku z moja hamownia

 

---------- Dodano o 23:08 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:05 ----------

 

chyba Dominik

tylko nie Dominik - od dzis ... Dominator ;)

zejnu no nie poznaje kolegi - o weso nie wspomne :D J@cek sie postaral z dokumentacja "zajsc" imprezowych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał ochotę to na prawym brzegu znalazłem również mechanika spoko i w ekstra cenach. Dla niektórych spoza Szczecina na pewno dużo łatwiej dojechać bo kolesie są w okolicach Kijewa.

 

---------- Dodano o 20:51 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:50 ----------

 

tylko nie Dominik - od dzis ... Dominator

zejnu no nie poznaje kolegi - o weso nie wspomne J@cek sie postaral z dokumentacja "zajsc" imprezowych

Ty jeszcze o nas wielu rzeczy nie wiesz :P

Majówka jedna należała do Wesa, moje były jazdy na desce podczas kuligu... ooo i ile tu jeszcze innych ciekawych wspomnień :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty jeszcze o nas wielu rzeczy nie wiesz

Majówka jedna należała do Wesa, moje były jazdy na desce podczas kuligu... ooo i ile tu jeszcze innych ciekawych wspomnień :-)

No kiedyś to się działo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwierają już lodogryfa. Proponuję małego spota zrobić i się poślizgać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Otwierają już lodogryfa. Proponuję małego spota zrobić i się poślizgać :)

 

Ja już pierwszy Lodogryf mam za sobą ;]

Jak walnęło mrozem to szklanka na drodze ;] a opony wielosezonowe w mojej KARETCE ;]

 

Pozdrowienia z CSWL DRAWSKO m.Oleszno ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,koledzy czy mógłby ktoś z was dać mi namiar na dobrego elektronika,potrzebuje przełożyć licznik ,i szukam kogoś kto ma o tym pojęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam,koledzy czy mógłby ktoś z was dać mi namiar na dobrego elektronika,potrzebuje przełożyć licznik ,i szukam kogoś kto ma o tym pojęcie.

 

U siebie przekładałem a więc jak coś mogę pomóc.

 

PW. już poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, albo może widział, czy gdzieś w Szczecinie dostanę krem do renowacji skóry firmy Saphir?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O fajne sprzęty Ariel, przyda się pewnie niebawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak się zastanawiam, żeby moją kierę lekko odnowić, bo ziomek u którego obszywałem kilka kierownic niema na miejscu trójramiennej z multifunkcją do B6, a swojej kierownicy nie mam jak zostawić do obszycia, więc się zastanawiam czy jej nie potraktować takim kremem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak się zastanawiam, żeby moją kierę lekko odnowić, bo ziomek u którego obszywałem kilka kierownic niema na miejscu trójramiennej z multifunkcją do B6, a swojej kierownicy nie mam jak zostawić do obszycia, więc się zastanawiam czy jej nie potraktować takim kremem
Sprawdz efekt jaki będzie to będzie dla potomnych wiadomo czy lepiej wydać 30zł czy więcej za nowa skórke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdz efekt jaki będzie to będzie dla potomnych wiadomo czy lepiej wydać 30zł czy więcej za nowa skórke

Generalnie ten środek wyczaiłem na forum kosmetyka aut. Gościu smarował tym kierę w Golfie, to są nawet te zdjęcia Golfa, które producent pokazuje na stronie, bo ziomek zezwolił na wykorzystanie swoich zdjęć. Już zamówiłem, zobaczymy co z tego będzie :) Ja w sumie nie mam jakichś sporych wytarć, bardziej zależy mi na odświeżeniu skóry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwal się efektem przed i po żeby było co porównywać. Ale z tego co wyczytałem to nabłyszczenie ma tylko 1 kropę czyli może być widać tam gdzie się robi matowe farbowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności