Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

[ame]

[/ame]

 

---------- Post added at 23:05 ---------- Previous post was at 23:04 ----------

 

o masz tu własnie silnik ten co pisałem tylko jest to jednostka 1,2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o masz tu własnie silnik ten co pisałem tylko jest to jednostka 1,2

nad tym właśnie myśle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Radek za moich czasów to z silników malucha wyciskało sie około 100 koni , cuda sie w silniku robiło , to jest temat nie na forum bo by nas tu admin pognał , ale sam tez kiedyś w swoim maluszku tak podciagnołem mocy do 40,cyrka, 50 koni , i juz była insza jazda, nie jeden sie dziwił ze takie gó,,,,,nko ma takiego kopa , problem był tylko z przegubami ,ale ten problem tez rozwiazałem , zastosowałem przeguby od cytryny vissa, troszku pracy i wtedy miałem juz spokój z tymi przegubami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Radek za moich czasów to z silników malucha wyciskało sie około 100 koni , cuda sie w silniku robiło , to jest temat nie na forum bo by nas tu admin pognał , ale sam tez kiedyś w swoim maluszku tak podciagnołem mocy do 40,cyrka, 50 koni , i juz była insza jazda, nie jeden sie dziwił ze takie gó,,,,,nko ma takiego kopa , problem był tylko z przegubami ,ale ten problem tez rozwiazałem , zastosowałem przeguby od cytryny vissa, troszku pracy i wtedy miałem juz spokój z tymi przegubami

widziałem taki motorek moc ok 80 kucy ale niestety na żywotności to wtedy traci i co 5 tysi kapitalke trzeba robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ,,, ale jaka frajda,,, kiedyś tych silników to było mnogo, bo sie brało po gwarancyjne, lekko zatarte, lub cos uszkodzone, i z nich sie wtedy twożyło to co dawało kiedys tyle frajdy , choc nie powiem dziś tez jadąc takim maluszkiem, i mieć za d,,,,pą potezną moc ,to jest sam smak posiadania coś takiego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
choc nie powiem dziś tez jadąc takim maluszkiem, i mieć za d,,,,pą potezną moc ,to jest sam smak posiadania coś takiego

moc jest nie potrzebna , maluszek na ulicy wzbudza odpowiednie zainteresowanie i prawie każda laska się za nim ogląda :P więc jest gicio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dodam jeszcze ,jak DDR jeszcze istniał, to tez byli wkużeni, ze taki maluch daje popalic trabantom , wiec opracowali trabanta,, ASSMAN, , to dopiero była rakieta zadne autko nie mogło dorównac im to było piekielnie szybkie autko, wiadomo dwusów lepiej sie wkrecał na obroty i miał dwa gazniki od CZ , tez studiowałem ich motory i tez przerabiałem je ,

 

---------- Post added at 23:30 ---------- Previous post was at 23:28 ----------

 

radek ale zesmy sie rozpisali ,, zaraz nam admin da bana , trzeba sie kiedyś spotkac i pogadac, na temat tych własnie aut ,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
radek ale zesmy sie rozpisali ,, zaraz nam admin da bana , trzeba sie kiedyś spotkac i pogadac, na temat tych własnie aut ,,,

Piszcie piszcie, ja z ciekawością śledzę tą konwersację :D A w końcu to są pogawędki na każdy temat więc bany nie wchodzą w grę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piszcie piszcie, ja z ciekawością śledzę tą konwersację

piszemy , piszemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem właśnie do domu. Dzięki Michał za numerki tel ;) Stasio dzięki za mini spontan spot :D Bartek dzięki za tel i szczere chęci :) W paszczaku na 80% padła mi pompa paliwa, a już jakiś czas temu o niej myślałem bo coraz gorzej odpalał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o patrz jaki sie szpieg tu nam pojawił,,, Michał ,,, wiesz to są tematy których po częsci sie da opisac ,ale to inaczej jest jak sie spotka człek, i sobie pogada własnie na taki temat , gdy miałem naście lat miałem bzika na tym punkcie , co Ja nie wyprawiałem z tymi autami to sam pan bucek wie ,, godziny, noce , dnie , spedzone w garazu , i zawsze coś sie modernizowało , ale frajda była ze aż jak sie takim autem na zawody jechało , zawsze cos nowego sie , modernizowało .

 

---------- Post added at 23:45 ---------- Previous post was at 23:40 ----------

 

Witaj jednak dotarłeś,, Ariel,, proponował by załozyć pompe zewnętrzną, od ,, GTI ,,one są lepsze i nie psują sie tak , jak te w zbiorniku nie jest to skomplikowany montaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o patrz jaki sie szpieg tu nam pojawił,,, Michał

Hehe, oj tam zaraz szpieg :P Nie znam się to się nie wypowiadam, ale poczytać sobie lubię, bo zawsze można dowiedzieć się czegoś nowego :P

 

Dzięki Michał za numerki tel ;)

Noł problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał wiesz przeciez ze to był żarcik , chcesz wiedziec wiecej ,to tak jak pisałem wyzej , trzeba spota małego zrobic i sobie wtedy spokojnie pogadac bo pisanie to cholernie męczy, palce juz nie te, a i czas tez juz daje o sobie , dobra , jak by co , to temat drążymy dalej ,ale jutro ok ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Michał wiesz przeciez ze to był żarcik , chcesz wiedziec wiecej ,to tak jak pisałem wyzej , trzeba spota małego zrobic i sobie wtedy spokojnie pogadac bo pisanie to cholernie męczy, palce juz nie te, a i czas tez juz daje o sobie , dobra , jak by co , to temat drążymy dalej ,ale jutro ok ,

Wiem, wiem ;) Mozna kiedys takiego spontana urzadzic, moze poglebie swoja wiedze na temat tego co tam pracuje pod maska mojego paszteta :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a Maksiu może załatwić?

 

Załatwić mogę, coś pomyślę w tej kwestii. Mi też jednej brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Załatwić mogę, coś pomyślę w tej kwestii. Mi też jednej brakuje.

Mi i Mr.X też brakuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Załatwić mogę, coś pomyślę w tej kwestii. Mi też jednej brakuje.

 

O kuźwa szewc bez butów chodzi;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Załatwić mogę, coś pomyślę w tej kwestii.

Ja też bylbym chętny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze poczekajmy może ktoś się chętny trafi wtedy będę wiedział ile kpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ramki na tablice to ja bym sie pisał na 2 sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności