Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Ano maaarnie... ale nikt nikogo nie zmusza

 

Widzisz Jacku masz w 100% rację. Ja już długi czas się nad tym zastawiałem. Jest problem z autem od razu forum - chłopaki to chłopaki tamto... Po co więc tym nieprzyjeżdżającym wlepy - się zastawiam...Podoba mi się akcja chłopaków z dolnegośląska zrobili czystkę w regionie. Spoty mamy razy na jakiś czas, więc czy zaplanować przyjazd sobie samemu czy z rodzinką to chyba nie aż tak mega problem. No ale to moje własne przemyślenia na ten temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reszta ma wlepy dla szpanu albo jeżdżą takimi padłami, że wstyd się pokazać ( ;):P )...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Jacku masz w 100% rację. Ja już długi czas się nad tym zastawiałem. Jest problem z autem od razu forum - chłopaki to chłopaki tamto... Po co więc tym nieprzyjeżdżającym wlepy - się zastawiam...Podoba mi się akcja chłopaków z dolnegośląska zrobili czystkę w regionie. Spoty mamy razy na jakiś czas, więc czy zaplanować przyjazd sobie samemu czy z rodzinką to chyba nie aż tak mega problem. No ale to moje własne przemyślenia na ten temat
Całkowicie się z tym zgadzam. Właśnie mi wyjąłeś z ust sprawę dotyczącą zDolnoślązaków. Też chciałem o tym napisać ale nie do końca jestem pewien jak oni to zrobili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co oni tam za czystke zrobili bo nie czytałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co oni tam za czystke zrobili bo nie czytałem?
Stworzyli dział dla aktywnych forumowiczów, ale do końca nie wiem o co chodzi. Muszę popytać. Z tego co patrzyłem na szybkiego to aktywnymi forumowiczami są ci udzielający się na forum i przyjeżdżający na spoty. Ale co i jak dokładnie dopytam opiekuna albo VIPa. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa, myslalem ze jeździli po miscie i wlepy zrywali nieznajomym:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aaa, myslalem ze jeździli po miscie i wlepy zrywali nieznajomym:D

 

Ta i rysowali lakier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wlep to ludzie chyba myślą, że jak się zalogowali na forum to trzeba mieć wlepę bo taki jest wymóg regulamin albo coś w tym kierunku.

Osobiście wysyłałem trochę wlep do osób z zachodniopomorskiego i może kilka z nich się udziela a reszta zagineła w akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo taki jest wymóg regulamin albo coś w tym kierunku.

Raczej szpan... i pewnie +10 do ceny auta przy sprzedaży :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pewnie +10 do ceny auta przy sprzedaży
I oprócz tego + 10 KM :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
macie coś na poprawe humoru

 

http://besty.pl/4983

 

No dobre Krzysiek ja siedzę w szkole włączyłem a tutaj takie rzeczy :D

 

 

I kogoś Passat się na fotę załapał :

http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110330/SWINOUJSCIE/78958308

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi się akcja chłopaków z dolnegośląska zrobili czystkę w regionie.
a co oni tam za czystke zrobili bo nie czytałem?
No i już wiem wszystko. Dział jest po to aby czyścić dział z nieaktywnych forumowiczów. Czyli jeśli ktoś się nie udziela ani nie pojawia na spotach znika jego wpis w temacie aktywni. Jak zobaczysz auto z wlepą na mieście bądź poza nim, nie pamiętasz kto to zaglądasz do tematu i wiesz. Całość do poczytania http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=100669

Bardzo fajna forma, nie wiem czy to się sprawdzi na dłużej. Ale ma to sens. Zauważcie ile osób było w naszej grupie i już gdzieś zniknęli... jak tak spojrzeć na fotki ze spotów kilka osób i do tego dość aktywnych odpadło.

Jeszcze cytat kolegi Moro jak spytałem o co konkretnie chodzi z tą aktywnością

Obecność na spocie obowiązkowa raz przynajmniej na 4 miesiące ,bo inaczej lista jest duchów a zero spotkań ,grupa ma się rozwijać i wymyśliłem sobie tak żeby wprowadzić takie regulaminowe pkt ,Aktywnych promujemy reszta nic nie traci ma dostęp identyczbny do forum jak każdy ,allleleeee nie ma jej w naszej wypromowanej grupie ,to zwiększy frekwencje zresztą widać po ostatnim mini spocie gdzie zajechało 16 pasków ,jeszcze tyle na spocie nigdy nie było.
Dodam jeszcze że cała grupa to zaakceptowała. Rzeczywiście byłem u nich na 2 spotach, gdzie na pierwszym grupa się spotkała w 4-5 aut pod mostem. Zmarzłem jak uj. Na drugim też w tym samym miejscu ale już w knajpie i aut było parę więcej może 2 lub 3. Wymyślili formę zwiększenia zainteresowania spotami i teraz grupa ruszyła z kopyta. Oby tak dalej. Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Pomału pniemy się do góry , ja pozwoliłem sobie Łysego post nr(12101) o ruszeniu podlinkować , żeby zachęcić naszych forumowych maruderów podkładających kłody pod nogi i grymaszących że inne grupy też myślą nad tym .Jestem przekonany ,że się sprawdzi taka forma zabawy.Lepsza grupa aktywnych zwiększy nacisk na obijających się i szukających dziury w całym ,może rozrusza trochę tych,co się zastali ;) Trzymam za swoją i waszą grupę kciuki ,oby się udało;)

Chciałem jeszcze wprowadzić, że nowy stawia wszystkim flaszkę :lol oczywiście dla śmiechu ,ale niektórzy u Nas mają ciężkie poczucie humoru i pewnie byłaby obraza majestatu.

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałem jeszcze wprowadzić, że nowy stawia wszystkim flaszkę oczywiście dla śmiechu ,ale niektórzy u Nas mają ciężkie poczucie humoru i pewnie byłaby obraza majestatu.
Zdziwiłbyś się jakby zaczęli stawiać. A może to u was nowy opiekun stawia? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

eee nad tym też popracujemy :lol zresztą brzydki jest kto by blopa chciał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moro mondziole jak nie przyjedziesz na spot to Cię Łysy potraktuje za wpisy. Hehe nawet fajnie to wymyśliliście. Zobaczymy jak się to sprawdzi w praktyce na dłuższą metę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Cała burza zaczęła się od tematu oznakowani Dolnoślązacy ,teraz Historyczny zostawiliśmy temat ,bo niektóre osoby chciały mieć trochę historii ,mnie osobiście nie obchodzi gość co się dopisał a nie znamy Go wcale ,ale oki dla dobra grupy został temat .W której jest 80 osób połowa nieznana ,część bez wlep.A na spoty zjawiała się ekipa 5-7 passatów ,no i jeszcze jak była ankieta o miejscu do spota ,to już przeważyło w moim odczuciu ,bo osoba po wiadomości masowej ,która od 2 lat nie była na spocie nagle głosuje za miejscem i tak nie praktykuje wiec się rozpętała dyskusja ;)chore to.nie wiem czy to jest fizycznie możliwe muszę zasięgnąć wyżej tematu czy można wywalić wszystkich z grupy zapisanych do niej żeby nie wysyłać mass pw do osoby która olewa sprawę ;)

 

---------- Post added at 14:04 ---------- Previous post was at 14:03 ----------

 

Moro mondziole jak nie przyjedziesz na spot to Cię Łysy potraktuje za wpisy. Hehe nawet fajnie to wymyśliliście. Zobaczymy jak się to sprawdzi w praktyce na dłuższą metę.

cicho być kanar ;) będzie dobrze ;)ważna jest próba a nie bezczynne stanie i patrzenie na kogoś ;)Jak nie wyjdzie z tej strony ugryziemy z drugiej :)

 

---------- Post added at 14:19 ---------- Previous post was at 14:04 ----------

 

A zobaczcie jak ostatnio u nas na spocie jeden przywiózł kalendarze ,drugi katering napoje energetyczne i czekolady inny ma kompa sprawdził komuś błędy ,jeszcze inny bezpieczniki samochodowe dla ekipy oraz karne kutafony za złe parkowanie :lol .Wiec jak ktoś coś ma za dużo lub do wyrzucenia dzieli się z innymi i gra gitarka.Więc ten co nie przyjeżdża i tak traci na samym starcie,bo głupie kasowanie błędów w ASO z 50 zł kosztuje a tu ma za friko.Pomagamy swoim ;)

Nagle 16 osób zajechało rekord świata a to był mini spot planowany tydzień wcześniej;) Pomału się ruszy

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak ostatnio u nas na spocie jeden przywiózł kalendarze
U nas też przywiozę. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności