Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

ja wyłączam wifi jak auto vaguje wiem ze można udupić

najlepiej mieć osobnego pendriva, na nim mieć zainstalowanego vaga i pena używać tylko z kablem do vagowania - ochrona 100%. Ja przy pierwszym uwaleniu też miałem niby wi-fi wyłączone:hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko ja też już raz kanel uwaliłem:D procesor w nim odmówił współpracy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zaraz dopilnuje zebys mial wylaczone :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

jestem od niedawna na forum szukam dobrego mechanika-elektryka który ogarnie mojego paska troszeczkę wariuje elektryka pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł witaj a możesz coś bliżej napisać co się dzieje (nie jestem elektrykiem) może jakieś tematy są już na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylna wycieraczka wariuje, zamki, centralny a teraz wsiadam od strony pasażera bo drzwi się zablokowały ,pytań jeszcze mam dużo ale po kolei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylnia wycieraczka, pewnie do wyczyszczecnia mechanizm:) jak ciężko chodzi, albo przerywa:) w zamkach może krańcówki?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo pływa moduł komfortu. Dywanik spod kierowcy do góry i sprawdzaj czy nie ma wody pod nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wycieraczka jak zaskoczy to nie można jej zatrzymać a krańcówki to wyczyścić czy kupić nowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde te nasze paski lubią pływać :D Ostatnio bardzo popularne;) W ciągu ostatniego tygodnia kilku znajomych już mnie pytało o takie objawy i w każdym przypadku, albo było mokro, albo przewody od wilgoci dostały swoje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Andrzej leo Ci sprawdzi czy to kierownice, a co do logów to ja też mogę zrobić , tylko statycznych jeszcze nie robilem

Jestem z nim umówiony na czwartek ale mówiłem Jackowi że podłączałeś VAG i wyszło przeładowanie turbo - powiedział że na 99 % kierownice :( ale mam podjechać i on sam musi coś zobaczyć i czy da rade u mnie wyciągnąć turbinę.

 

P.S. WIELKIE DZIĘKI dla Weso za zmianę z francuza na english :) DUZE piffffko za to:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak pływa to wysuszyć czy do wymiany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak pływa to wysuszyć czy do wymiany?

 

Dokładnie wysuszyć no i wyczyścić odpływ pod akumulatorem żeby ponownie nie zalewało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak pływa to wysuszyć czy do wymiany?
wystarczy wysuszyć i sprawdzić przewody czy nie są zaśniedziałe. Jeśli zaśniedziałe to przelutować. Częstą awarią są zamki w naszych autach i te mogą też być uwalone też należy wyjąć i sprawdzić czy nie ma przerw na płytce drukowanej zamka Przelutowanie także pomaga. Poczytaj na forum jest o tym bardzo dużo. Wpisz w opcję szukaj krańcówki drzwi zamek a otrzymasz całe kompendium wiedzy o zagadnieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dywanik jest mokry,a ma ktoś pomysł jak otworzyć drzwi kierowcy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łom i jedziemy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak suszenie nie pomoże to kupie łom (-:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
łom i jedziemy:D

 

Weso Ty to umiesz pocieszyć kolegów ;), a może Vag Ci doradził takie rozwiązanie.:-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ma ktoś pomysł jak otworzyć drzwi kierowcy ?

Paweł napisz coś bliżej o tych drzwiach bo my tu wróżkami nie jesteśmy. Zablokowane są drzwi, zamek w drzwiach, jest jakaś reakcja na centralny, reakcja na kluczyk, cyndzelek chodzi ( w drzwiach oczywiście :-) ) czy nie chodzi. Wtedy może coś pomyślimy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamki pracują rygielki pracują góra dół słychać działanie centralnego wszystko działa a drzwi zamknięte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności